Nowy Zastępca Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu w obu warszawskich hotelach marki Radisson Blu

Z dniem 01 kwietnia br. nastąpiła zmiana w dziale sprzedaży w hotelach Radisson Blu Centrum Warszawa i Radisson Blu Sobieski Warszawa. Krzysztof Krychowiak objął stanowisko zastępcy dyrektora sprzedaży i marketingu na wyżej wymienione dwa warszawskie hotele.

Na tym stanowisku będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie działem sprzedaży, maksymalizację zysków z różnych segmentów rynku oraz przygotowywanie strategii sprzedaży w obu hotelach.

Krzysztof Krychowiak pełnił ostatnio funkcję National Sales Managera w Globalnym Biurze Sprzedaży Grupy Hotelowej Carlson Rezidor i był odpowiedzialny za zarządzanie segmentem MICE pod kątem maksymalizacji przychodów dla 8 hoteli Grupy Carlson Rezidor w Polsce. Wcześniej pracował w różnych strukturach sprzedaży Grupy Hotelowej Orbis S.A

Radisson Blu Hotels & Resorts jest częścią Rezidor Hotel Group, jednej z najszybciej rozwijających się firm branży hotelarskiej na świecie. Portfolio grupy zawiera obecnie 400 hoteli liczących 87 000 pokoi, zlokalizowanych w 60 krajach. Firma zarządza tak znanymi markami hotelowymi, jak Radisson Blu, Radisson Red, Quorvus Collection, Country Inn, Park Inn by Radisson.

Radisson Blu to marka hoteli najwyższej klasy, wyróżniająca się 100-procentową Gwarancją Satysfakcji Gości oraz filozofią świadczenia usług „Yes I can“. Łączy pełną uwagi gościnność z unikalnym doświadczeniem w zakresie oferowanych usług oraz profesjonalne podejście do potrzeb i oczekiwań gości.


PR

Zaplanuj niezapomniane wydarzenie w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z komfortem. Hotel Sympozjum & SPA**** to przestrzeń stworzona dla tych, którzy cenią sobie najwyższy standard obsługi, profesjonalne zaplecze konferencyjne i wyjątkową atmosferę. Dzięki doskonałej lokalizacji, rozbudowanej strefie SPA oraz wyśmienitej restauracji, hotel jest idealnym wyborem zarówno na biznesowe spotkania, jak i chwile relaksu. Odkryj, jak łatwo połączyć pracę z przyjemnością!

Jaworowy Dwór to hotel gdzie znajdą Państwo Wyjątkowe połączenie
komfortu noclegowego i profesjonalnej przestrzeni konferencyjnej.
Położony jest w malowniczej okolicy Trębki Nowe, w odległości 40 km od
Warszawy. Oferujemy 20 wygodnych pokoi. Każdy pokój jest starannie
urządzony i wyposażony w udogodnienia, aby zapewnić komfortowy
wypoczynek

Wyobraź sobie miejsce, gdzie luksus spotyka się z nieskazitelną naturą. Hotel Żubrówka ****, położony na skraju Białowieskiego Parku Narodowego, to nie tylko przestrzeń idealna do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, ale także oaza spokoju i relaksu. Nowoczesne zaplecze konferencyjne, wykwintna kuchnia regionalna oraz szeroka gama atrakcji integracyjnych sprawiają, że każdy pobyt w tym wyjątkowym miejscu staje się niezapomnianym przeżyciem. Odkryj, jak połączyć efektywną pracę z chwilami odprężenia w otoczeniu dziewiczej przyrody!