Dzień Dziecka na sportowo w Wawrze!

Każda okazja jest dobra, aby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i osiągać coraz to lepsze życiowe rekordy. Z tej racji dzielnica Wawer z okazji Dnia Dziecka zaprasza 31 maja na I Bieg Wawerczyka połączony z piknikiem rodzinnym. Impreza, skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Start godzina 10:00 Hotel BOSS ul. Żwanowiecka 20

Dla dorosłych osób zostanie przygotowana trasa na 5 lub 10 km, dla dzieci zaś trasa na 1000 m. A wszystko to na terenie leśnym Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dla dopingujących oraz wszystkich uczestników biegu Hotel BOSS organizuje piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.

Pakiety startowe dla dzieci są bezpłatne, dla dorosłych to koszt około 30 zł – 50 zł w zależności od wybranego pakietu. Rejestracja oraz informacja o przebiegu trasy dostępna jest na stronie internetowej www.biegwawerczyka.pl. Bieg uświetnią również Spartanie (Fundacja Spartanie Dzieciom), którzy w swoich zbrojach będą również pokonywać dystans.

Podczas pikniku rodzinnego w Hotelu BOSS będzie można wziąć udział w mini turniejach piłkarskich, pokazach sztuk walki, służb ratowniczych oraz poskakać na dmuchanym zamku i zjeżdżalni.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Urząd Dzielnicy Wawer. Imprezę polecają: Magdalena Różczka, Beata Sadowska, Mateusz Jasiński oraz Paulina Holtz.

Organizator: Fundacja Dogoń Marzenia, współorganizator Hotel BOSS.

Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronie www.hotelboss.pl i www.biegwawerczyka.pl

Fabryka Wełny Hotel & Spa to wielofunkcyjny i nowoczesny obiekt konferencyjny położony
w samym sercu Pabianic,w malowniczej okolicy tuż pod Łodzią.
Stworzony dla gości ceniących sobie komfort, relaks jak również lubiących aktywnie spędzać czas. Hotel idealnie nadaje się do organizacji różnego rodzaju konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych czy bankietów.

Hotel zlokalizowany jest na północny-wschód od Łodzi, 14 km od centrum miasta. Usytuowany jest przed wjazdem do Strykowa przy trasie Łódź - Łowicz - Warszawa. Stanowi doskonałą bazę dla odwiedzających nie tylko Łódź, ale także znane wsrod turystów miejscowości historyczne - Arkadię Nieborów, Żelazową Wolę czy Niepokalanów.

Hotel ma 194 miejsca noclegowe w

Kompleks Hotelowy Manor House SPA położony jest 130 km na południe od Warszawy. Manor House SPA jest przyjazny dorosłym.
Nasze atuty to:
- jedyne w Polsce pokoje ofuro SPA z głębokimi wannami do kąpieli w japońskim stylu,
- Witalna Wioska SPA ze słowiańskimi rytuałami,
- Basen Ery Wodnika z wodą bez chloru idealną dla alergików,
- Łaźnie Rzymskie z wieczorem rzymskim,
- własna stadnina koni i kryta ujeżdżalnia
- golf wodny - Driving Range