Wybrano najlepsze „Hotele Przyjazne Turystom” w Trójmieście !

18. czerwca zespół Our.Guide przedstawił listę laureatów w organizowanym przez firmę plebiscycie „Hotel Przyjazny Turystom” w Trójmieście.

To pierwszy tego typu ranking, który powstał na bazie danych statystycznych i porównawczych a nie subiektywnej oceni jury – informuje Łukasz Sobański pomysłodawca akcji Hotel Przyjazny Turystom”

Our.Guide (wcześniej znany jako: Stayforlonger) to popularny wśród obiektów noclegowych dodatek do stron internetowych, który prezentuje w sposób spersonalizowany ofertę turystyczną okolicy obiektu m.in. atrakcje turystyczne, aktualne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe oraz gotowe propozycje tras zwiedzania.

Dodatek pomaga gościom w zaplanowaniu swojego pobytu i zwiedzania okolicy dzień-po-dniu.

Na początku czerwca liczba korzystających z dodatku przekroczyła 500 obiektów w Polsce (m.in. sieć hoteli Dobry Hotel), a liczba turystów, którzy korzystają z aplikacji wynosi już ponad 100.000 osób miesięcznie.

Spółka tuż przed okresem wakacyjnym postanowiła wyróżnić i nagrodzić te obiekty w których goście najaktywniej korzystają z interaktywnego przewodnika aby zaplanować swój czas wolny i poznawać okolicę.

Przygotowując ranking dla obiektów w Trójmieście wybrano 5 obiektów hotelowych oraz 5 mniejszych obiektów noclegowych niebędących hotelem.

Ranking oparto na danych z baz danych usługi Our.Guide dotyczących liczby użytkowników oraz zaangażowania z ostatnich 6 miesięcy.

 

Ranking obiektów w Trójmieście:

I. w kategorii „Hotele”:

1 miejsce: Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia****

https://www.hotel-faltom.com.pl/

 

Cała I edycja plebiscytu „Hotel Przyjazny Turystom” została zaplanowana na wyróżnienie obiektów 8 regionach Polski:

1) Trójmiasto

2) Karkonosze

3) Polskie Wybrzeże

4) Podlasie

5) Warszawa

6) Kraków

7) Wrocław

8) Beskid

 

Nowoczesny hotel Mercure Wrocław Centrum położony jest w kulturalnym,
handlowym i komunikacyjnym centrum Wrocławia – w sąsiedztwie największych
atrakcji turystycznych miasta, takich jak Rynek i Ostrów Tumski,
Muzeum Narodowe wraz z Panoramą Racławicką. Hotel oddalony jest 11 km
od międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika,
a od dworca kolejowego i autobusowego jedynie 1 km. Do dyspozycji gości
hotelowych oddany jest monitorowany parking na ponad 200 miejsc.

Haston City Hotel to obiekt biznesowy znajdujący się w malowniczej okolicy, przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania, między Obwodnicą Śródmiejską, a Autostradową Obwodnicą Wrocławia. Położenie Hotelu sprawia, że osoby odwiedzające Wrocław mają nadzwyczaj dogodny dojazd. Hotel proponuje 111 nowoczesnych, dźwiękoszczelnych i klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu. Haston City Hotel jest także doskonałym miejscem dla różnego rodzaju spotkań biznesowych i kongresów.

Przedstawiamy ofertę sal konferencyjnych znajdujących się na terenie Parku Przemysłowo-Technologicznego Revita Park w KATOWICACH, ul. Żelazna 17 d i 17c , www.revitapark.pl