Pierwszy dzień targów Tour Salon już za nami

Szanowni Państwo! Pierwszy dzień Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2008 już za nami. W uroczystym otwarciu targów, które odbyło się o 11.00 na scenie wzięli udział: Ambasador Norwegii – Kraju Partnerskiego, Knut Hauge, pani Katarzyna Sobierajska, Wiceminister Sportu i Turystyki, władze Łódzkiego – Regionu Partnerskiego TOUR SALON, a także prezesi Polskiej Organizacji Turystyczneji Polskiej Izby Turystyki – pan Rafał Szmytke oraz Jan Korsak.

Szanowni Państwo!

Pierwszy dzień Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2008 już za nami. W uroczystym otwarciu targów, które odbyło się o 11.00 na scenie wzięli udział: Ambasador Norwegii – Kraju Partnerskiego, Knut Hauge, pani Katarzyna Sobierajska, Wiceminister Sportu i Turystyki, władze Łódzkiego – Regionu Partnerskiego TOUR SALON, a także prezesi Polskiej Organizacji Turystyczneji Polskiej Izby Turystyki – pan Rafał Szmytke oraz Jan Korsak.

Ogromnym zainteresowaniem uczestników cieszyło się seminarium „ECO MICE – ekologiczne rozwiązania w przemyśle spotkań.

Dziś o godzinie 13.00 poznamy laureatów konkursów Acanthus Aureus na targach TOUR SALON i INVEST HOTEL oraz Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. A o 16.00 odbędzie się Gala Finałowa 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych TOUR FILM 2008.

Dzisiejszy dzień będzie drugim z dni branżowych, przeznaczonych dla branży turystycznej. Jutro targi otwarte będą dla wszystkich osób szukających ciekawych pomysłów na wyjazd i spędzanie wolnego czasu.

Zapraszamy!

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss*** to stylowy i elegancki hotel ulokowany w otoczeniu malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dzięki swojej lokalizacji Hotel Boss*** jest doskonałym miejscem zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych. Wszechstronność naszego hotelu pozwala zaproponować Gościom idealne miejsce do pracy i odpoczynku oraz spotkań biznesowych, firmowych, czy też organizacji imprez rodzinnych.

Hotel ibis Styles umiejscowiony jest w centrum Wrocławia, vis-a-vis dworca kolejowego i tylko 1,5km od Rynku i 10 km od lotniska. Jest idealnym miejscem dla podróżujących biznesowo i turystycznie, a także rodzin z dziećmi.

Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane to wyjątkowy kompleks hotelowy położony u podnóża Tatr, na wzniesieniu - Antałówce – co pozwala na rozkoszowanie się malowniczymi, górskimi krajobrazami z okien pokoi hotelowych.