SomePlace Else promuje młode talenty

W najbliższy weekend na scenie warszawskiego baru i restauracji SomePlace Else wystąpią polskie wokalistki: Ania Brzozowska i Ania Karawan. W ten sposób SomePlace Else wspiera i promuje młode polskie talenty.

Piątkowy wieczór upłynie w elektronicznym stylu, a to za sprawą wokalistki Anny Brzozowskiej i Marcina Piekosia, który na instrumentach klawiszowych będzie tworzył tło do jej występu. Anna Brzozowska mimo młodego wieku ma już na swoim koncie sukcesy. Wystąpiła m.in. na festiwalach w Opolu i Sopocie, a także w wielu programach telewizyjnych. Aktualnie pracuje nad stworzeniem własnej płyty.

W trakcie tego wieczoru atmosferę umilą występy DJs Imana, a dodatkową atrakcją będzie loteria z nagrodami.

Natomiast w sobotę, 27 listopada br. SomePlace Else zaproponuje dźwięki popowo – soulowe, a to dzięki koncertowi Anny Karawan oraz występowi DJ Simona. Anna Karwan jest wokalistką, a także kompozytorem, współpracowała z wieloma cenionymi artystami takimi jak Monika Brodka Sidney Polak, Edyta Górniak, Ania Dąbrowska.

Koncerty zaczynają się o godz. 21.00 i wstęp na nie jest bezpłatny.

Bar SomePlace Else znajduje się w warszawskim hotelu Sheraton i czynny jest w poniedziałki od 12.00 – 24.00, od wtorku do czwartku w godzinach 12.00 – 1.00, w piątek od 12.00 do 2.00, w sobotę 16.00 do 2.00 i w niedzielę od 12.00 do 23.00.

 

Bar SomePlace Else niedawno przeszedł gruntowny remont. Nowy industrialny styl idealnie pasuje do spotkań i imprez muzycznych.

http://warszawa.someplace-else.pl/

—————

Airport Hotel Okęcie to nowoczesny hotel przy Lotnisku Chopina, oferujący 263 stylowe pokoje i apartamenty, centrum konferencyjne o powierzchni 2200 m² z 17 salami oraz bogatą ofertę gastronomiczną. Goście mogą korzystać z bezpłatnego shuttle busa, szybkiego Wi-Fi, strefy SPA i profesjonalnej obsługi. Eleganckie wnętrza inspirowane stylem lat 30. XX wieku tworzą wyjątkową atmosferę, idealną zarówno dla biznesu, jak i wypoczynku.

Jest to nowoczesny, w pełni klimatyzowany hotel o niepowtarzalnej atmosferze i wystroju wnętrz nawiązującym do stylu lat 30 – tych XX wieku, kiedy to latanie było elitarnym hobby.
W Airport Hotel Okęcie znajdują się 263 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty

Hotel Riviera to miejsce oddalone 15 min od obrzeży Warszawy oraz 11 km od Lotniska Modlin. Usytuowane z dla od zgiełku, zapewniającym ciszę i spokój. Dzięki naszemu położeniu Państwa szkolenie, konferencja, imprezy integracyjne itp. będzie w pełni kameralne.