![]() |
|
Jedyne takie wydarzenie targowe branży event w Polsce! III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów, Event 2011 Zarezerwuj stoisko już dziś kliknij Poczuj wyjątkową atmosferę bezpośrednich spotkań branżowych!
|
|
![]() |
Zwiedzający to ponad 2000 osób decyzyjnych, wśród nich:
• agencje eventowe, PR-owe, reklamowe, marketingowe |
UWAGA! Targom Event towarzyszy niezależna impreza IV Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych, WorldHotel. Wydarzenie stworzy dodatkowe możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych z hotelarzami! więcej
III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, |
|
![]() |
|
Końska Dolina to malowniczy obiekt położony w sercu Beskidu Niskiego, tuż przy granicy ze Słowacją. Oferuje ponad 400 hektarów pięknych terenów, idealnych na rodzinny wypoczynek, firmowe wyjazdy i integrację. Znajdujące się tutaj nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone w zaawansowany sprzęt multimedialny i szybkie Wi-Fi, tworzą komfortowe warunki do spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Końska Dolina zapewnia również różnorodne atrakcje, jak wycieczki konne i pikniki, które sprzyjają budowaniu relacji i inspirują.