AGROTRAVEL pod patronatem TVP1

II Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki to nie tylko spotkanie w jednym miejscu wszystkich polskich regionów, ale również kilkanaście wydarzeń towarzyszących.

Ideą targów AGROTRAVEL 2010 jest szeroko rozumiana komercjalizacja usług turystyki wiejskiej. Na wystawie zaprezentują się Lokalne Grupy Działania i LOT-y działające w zakresie rozwoju turystyki wiejskiej i agroturystyki z całej Polski, aby zainteresować nią krajowe i zagraniczne podmioty specjalizujące się w sprzedaży usług turystycznych. Na liście znajduje się ponad 60 wystawców, a w tym również przedstawiciele Białorusi, Mołdawii, Estonii i Bułgarii. Targi współorganizowane są przy współpracy między innymi Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Świętokrzyskiej Organizacji Turystycznej.

Wystawa ta to także promocja dziedzictwa kulturowego wsi oraz lokalnych i regionalnych produktów kulinarnych połączona z degustacją, co jest w sposób wyjątkowy przyciąga zwiedzających.

Targom AGROTRAVEL towarzyszyć będzie szereg wydarzeń. Wśród nich Międzynarodowa Konferencja „Turystyka Wiejska na drodze do komercjalizacji”, w której udział weźmie ponad 300 osób. Odbędzie się również wyjazd studyjny dla dziennikarzy z kraju i zagranicy pod hasłem „Świętokrzyskie czaruje – poleć na weekend”, podczas której uczestnicy zwiedzą najciekawsze zakątki regionu świętokrzyskiego.

AGROTRAVEL ma w sumie kilkunastu partnerów medialnych zarówno branżowych, jak i ogólnopolskich w tym TVP 1.

W tym samym czasie w halach oraz na terenie zewnętrznym odbedą się targi DOM, OGRÓD i TY, VENUS, VOYAGER, INTERKAMIEŃ oraz GLASS – TECH. W sumie wystawy w 2009r. zwiedziło aż 22 000 osób.


Zapraszamy na www.targikielce.pl zakładka AGROTRAVEL lub www.agro.travel  

 

Młyn Jacka Hotel& Spa**** jest idealnym miejscem dla osób ceniących komfort, najlepszą jakość oraz profesjonalizm. Oryginalny wystrój wnętrz przedstawia historię starego młyna w nowoczesnym wydaniu. Dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu zespołu hotel świadczy usługi na najwyższym poziomie, spełniając z sukcesem wszystkie oczekiwania swoich Gości.

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to idealne miejsce na konferencję.To najnowszy i największy z obiektów sieci Q Hotel. Zlokalizowany w pobliżu węzła komunikacyjnego, liczący 201 pokoi i 3700 m² powierzchni eventowej hotel zalicza się do najbardziej funkcjonalnych obiektów konferencyjnych w Polsce.

Hotel Swing oferuje 147 nowoczesnych, komfortowo wyposażonych pokoi jednoosobowych i dwuosobowych, w tym 3 luksusowe apartamenty, 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz 6 pokoi typu studio, które są idealnym rozwiązaniem dla rodzin