City Hotel zaprasza na świąteczne spotkania firmowe

Tradycją już stały się firmowe imprezy podsumowujące rok. Taka uroczystość jest znakomitą okazją do nieformalnego spotkania zarządu firmy z pracownikami.

Z wielką przyjemnością zaaranżujemy dla Państwa świątecznie spotkanie w naszej Restauracji 3V6 lub salach bankietowych Hotelu City. Proponujemy Państwu także dodatkowe atrakcje, które sprawią, iż firmowy wieczór pozostanie na długo w pamięci Państwa Gości.

Przygotowana przez nas oferta spotkań opłatkowych i noworocznych obejmuje:

salę restauracyjną lub bankietową (do 300 osób)

dysponujemy siedmioma klimatyzowanymi salami, gwarantujemy kameralną atmosferę, sala bankietowa na wyłączność

menu w zależności od scenariusza imprezy:

uroczysty obiad lub kolacja
spotkanie rozpoczynające się obiadem, trwające do późnych godzin wieczornych

catering – spotkanie zorganizowane w Państwa firmie

animacje (recitale, koncerty, zabawy integracyjne)

sprzęt multimedialny

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka propozycji poczęstunku.

Istnieje również możliwość skomponowania menu zgodnie z Państwa życzeniem.

Dodatkowo proponujemy:

– tematyczne bufety (m.in. staropolski, śródziemnomorski)

– fontannę czekoladową

– pieczone prosię lub indyk

– oryginalne dekoracje.

Dlaczego warto:

– bogate menu w atrakcyjnej cenie – już od 54 zł/os.

– animacje

– restauracja zlokalizowana w centrum miasta

– duży wybór sal

– ogólnodostępny parking dla gości (260 miejsc)

– wieloletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa

– pokoje dla gości w atrakcyjnych cenach

– prestiż.

Zachęcamy do pobrania oferty świątecznej w PDF

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Konferencji i Bankietów:

tel. 52 325 25 17 lub 73
e-mail: gastronomia@city-hotel.pl

City Hotel**** Bydgoszcz

Zespół Pałacowo-Parkowy w Wąsowie to idealne miejsce nie tylko do wypoczynku, ale także do organizacji szkoleń, konferencji, bankietów, imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych. Obiekt dysponuje ośmioma profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, z których największa pomieści nawet 300 osób. W każdej sali dostępny jest bezprzewodowy Internet. Imprezy masowe organizujemy nawet dla kilku tysięcy osób!

Czterogwiazdkowy Scandic Wocław usytuowany jest w centrum miasta. Dogodny dojazd z autostrady A4/A8, niewielka odległość (12 km) od lotniska im. Mikołaja Kopernika oraz umożliwiający przebycie pieszo dystans do Głównego Dworca Kolejowego PKP, zapewniając uczestnikom komfort szybkiego dotarcia na miejsce spotkania.
Oferujemy bezpłatny dostęp do internetu (wi-fi) w całym hotelu.

Niezależnie od pory roku Karpacz zapewnia idealne warunki do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń i aktywności outdoorowych. Lato to czas górskich wędrówek karkonoskimi szlakami, zima – integracja na stoku na dwóch lub jednej desce.