Dzień Otwartych Drzwi w ekspozycji Muzeum w kopalni soli i w Zamku Żupnym

28.11.2010 r. (niedziela) godz. 10:00 – 16:00 wstęp wolny

PROGRAM :

 

      Ekspozycja Muzeum w kopalni soli

 

     „Współczesne Chopinowi – zwiedzanie wystaw stałych Muzeum z uwzględnieniem    

      eksponatów z czasów, gdy kopalnię zwiedzał F. Chopin oraz pomnika wybitnego    

      kompozytora autorstwa B. Chromego.

 

     (rezerwacja wejść od 22 do 25.11.2010 r. do godz. 15:00 – tel. 012 289 16 27)

 

      Zamek Żupny:

–    zwiedzanie ekspozycji i zajęcia interaktywne,

–  „ Solniczki – małe arcydzieła sztuki”  – nowa wystawa,

      –  „Barwy skalnych wnętrz –   sekrecje mineralne” –  wystawa czasowa, oprowadza autor,

–   „ Moja przygoda w Muzeum”,

 

      –   projekcja nowych filmów „Ze skarbca wielickiego muzeum”

 

 

  PROMOCYJNE CENY WYDAWNICTW MUZEALNYCH

 

————————–


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nieprzeciętna lokalizacja nad samym jeziorem w sercu Puszczy Piskiej,to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc na mapie Mazur.Doceniony przez Gości nowy butikowy hotel dla dorosłych i młodzieży 16+.Doskonałe miejsce dla spragnionych ciszy, spokoju i błogiego relaksu.

Znajdujący się na toruńskiej starówce Hotel Bulwar to 4-gwiazdkowy obiekt położony bezpośrednio przy Bulwarze Filadelfijskim nad Wisłą. W ciągu kilku minut z hotelu dojść można do Muzeum Piernika czy ścisłego centrum starówki. Historia Hotelu Bulwar sięga XIX wieku. Wnętrza są klimatyczne i łączą nowoczesność z historycznym charakterem miejsca.

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss*** to stylowy i elegancki hotel ulokowany w otoczeniu malowniczego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dzięki swojej lokalizacji Hotel Boss*** jest doskonałym miejscem zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych. Wszechstronność naszego hotelu pozwala zaproponować Gościom idealne miejsce do pracy i odpoczynku oraz spotkań biznesowych, firmowych, czy też organizacji imprez rodzinnych.