Gala Ślubna w Pałacu w Wąsowie

Zapraszamy...

 




Pałac w Wąsowie

serdecznie zaprasza na

VII Galę Ślubną,

która odbędzie się w dniu

20 lutego 2011r. w godz. 12.00 -18.00   

 

W programie:

Prezentacja nowego namiotu bankietowego

Pełen wachlarz aranżacji ślubnych  i okolicznościowych

Degustacje kulinarne

Moda ślubna i okazjonalna

Spotkania z kamerzystą, fotografem i stylistką

Oprawa muzyczna na żywo

Kompleksowa  organizacja wesela oraz innych uroczystości

Przejażdżki karocą

Ślubna loteria i wiele niespodzianek

 

 

Organizowane przez nas uroczystości są prawdziwą ucztą dla ciała, ale przede wszystkim dla zmysłów… szczyptą magii w prawdziwym życiu.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Dodatkowe  informacje:

Recepcja Pałacu w Wąsowie

( (61) 44 72 613,  * wasowo@wasowo.pl;  www.wasowo.pl

Wstęp wolny!

Idealne miejsce do zatrzymania się podczas imprez na Stadionie Narodowym. Niedaleka stacja metra Trocka umożliwia szybki dojazd do centrum. Stare Miasto w zasięgu ręki. Dogodny dojazd do centów handlowych Arkadia i M1.

HP Park Plaza zapewnia profesjonalną obsługę Gości oraz komfortowe warunki!

Wrocławski hotel HP Park Plaza dysponuje 7 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym oraz naturalnym oświetleniem, maksymalnie dla około 500 osób łącznie.

Hotel Scandic Gdańsk znajduje się naprzeciwko dworca kolejowego Gdańsk Główny oraz zaledwie 800 metrów od słynnego Żurawia nad Motławą. Z przystanku autobusowego znajdującego się przed hotelem można w 20 minut dostać się na lotnisko. Ergo Arena położona jest 8 km od hotelu.