Giełda zapytań dla organizatorów konferencji!

Nowość! Dynamicznie rozwijający się serwis www.e-konferencje.pl uruchomił nową aplikację dla profesjonalnych organizatorów konferencji, szkoleń, eventów, wyjazdów wypoczynkowych a także dla wszystkich tych, którzy poszukują lokacji na spotkania biznesowe, sezonowe, okolicznościowe, czy pobytowe.

Teraz darmowo, szybko i skutecznie można zgłosić zapotrzebowanie na salę konferencyjną/ szkoleniową/ weselną, hotel, bądź obsługę eventową!

Wystarczy wejść na stronę główną serwisu www.e-konferencje.pl , dalej do zakładki Giełda Zapytań – by składać zapytania.

UWAGA! Każdy kto złoży zapytanie na Giełdzie do 10.12.2011 weźmie udział w ogólnopolskim konkursie, w którym do wygrania są wspaniałe pobyty w hotelach!

Już teraz zapraszamy na Giełdę Zapytań i do udziału w konkursie!

Więcej o konkursie CZYTAJ NA www.e-konferencje.pl/konkurs 

 


AC Hotel by Marriott Wrocław to marka lifestylowa, należąca do sieci Marriott. Jest to pierwszy hotel AC w Polsce i pierwszy Marriott we Wrocławiu.

Centrum Szkoleniowo Noclegowe HHM (Hegelmann.) oferuje ponad 700 miejsc noclegowych.
Wszyscy mogą tu odpocząć , zregenerować siły i przygotować się do dalszej podróży.

Nowoczesny 3-gwiazdkowy hotel „Arena” został zaprojektowany z myślą o wymagających gościach, którzy cenią wygodne i praktyczne rozwiązania oraz pragną spędzić czas w miłej atmosferze. Klimat pomieszczeń i dogodna lokalizacja hotelu gwarantują doskonałe warunki do wypoczynku, relaksu i pracy. Hotel posiada pełne zaplecze noclegowo- gastronomiczne, centrum konferencyjne oraz ogród z kominkiem