Internet w biznesie – bezpłatne szkolenia

Od 10 do 21 marca, w największych miastach Polski, odbywać się będzie cykl bezpłatnych szkoleń pod tytułem Zastosowanie Internetu w biznesie.


Od 10 do 21 marca, w największych miastach Polski, odbywać się będzie cykl bezpłatnych szkoleń pod tytułem Zastosowanie Internetu w biznesie.

Szereg szkoleń skierowane są do firm, które chciałyby wykorzystać potencjał Internetu w swojej działalności gospodarczej ale nie posiadają wystarczającej wiedzy na ten temat. Spotkania będą obejmowały zarówno podstawowe zagadnienia takie jak omówienie możliwości w zakresie prezentowania swojej oferty w Internecie, sposobów sprzedaży (e-sklep, aukcje Allegro, porównywanie cenowe) czy promocji (reklama bannerowa, pozycjonowanie stron, mailing). Z drugiej strony przedstawione zostanie jak jeszcze efektywniej wykorzystywać Internet w działalności biznesowej (płatności elektroniczne, e-faktury, podpis elektroniczny, wymiana danych z biurem rachunkowym, współpraca z Urzędem Skarbowym). Warto zatem zastanowić się nad wzięciem udziału w tego typu imprezie, tym bardziej że jest ona całkowicie bezpłatna.

Ponad to, uczestnicy szkoleń otrzymają szereg materiałów multimedialnych rozszerzających tematykę prezentacji. Znajdą się wśród nich szczegółowe analizy, dane techniczne konkretnych rozwiązań, filmy interaktywne, a także podstawowe informacje pomocne osobom dopiero poznającym biznesowe możliwości Internetu.

Szkolenia odbędą się w dniach od 10 do 21 marca kolejno w Krakowie, Katowicach, Lublinie, Toruniu, Szczecinie, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Rzeszowie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie informacyjnej.


 

Czterogwiazdkowy Hotel Mrągowo Resort & Spa położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie czystego jeziora Czos, na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu dziewiczej mazurskiej przyrody.

Strefa biurowa znajduje się w nowoczesnym,przestronnym i w pełni wyposażonym trzykondygnacyjnym budynku.Oferujemy ponad 40 przestrzeni różnych rozmiarów od 25m2 do 58m2 mieszczących od 4 do 12 biurek,które mogą być idealnym miejscem dostosowanym do potrzeb zarówno niewielkich firm jak i większych organizacji.

Przedstawiamy ofertę sal konferencyjnych znajdujących się na terenie Parku Przemysłowo-Technologicznego Revita Park w KATOWICACH, ul. Żelazna 17 d i 17c , www.revitapark.pl