Jaki nocleg wybrać jadąc na konferencję? Hotel czy apartament na wynajem?

Większość z nas podróżując po kraju w celach urlopowych lub szkoleniowych, szukając komfortowego noclegu decyduje się na wynajęcie pokoju hotelowego. Niemniej jednak tę najpopularniejszą formę wypoczynku powoli wypiera najem krótkoterminowy apartamentów.

Pensjonat, hostel, domek kampingowy, pokój hotelowy, czy może luksusowy apartament? Wybierając się konferencję lub na wyjazd służbowy głowimy się jaki nocleg wybrać. W ciągu ostatniej dekady w kilku największych polskich miastach powstało wielu operatorów nieruchomości. Firmy takie podpisują umowy z właścicielami, którzy posiadają właściwie usytuowane i dobrze wyposażone apartamenty, po to aby prowadzić ich krótkoterminowy wynajem dla turystów.

Jest to obopólna korzyść, zarówno dla właściciela, który zainwestował swój kapitał w luksusową nieruchomość jak i dla jej operatora. Z kolei odwiedzającym daje o wiele więcej korzyści niż zakwaterowanie w hotelu. Osobna duża łazienka, często wyposażona w pralkę czy suszarkę, osobna kuchnia, w której można samemu przyrządzić posiłek oraz salon z odrębną sypialnią. Jeśli dodamy do tego dobrą lokalizację i taras z widokiem na miasto, to ciasne, głośne, zatłoczone hotele wydają się być naprawdę słabym rozwiązaniem.

Dobrym przykładem sprawnie działającego operatora nieruchomości na polskim rynku jest firma BillBerry Apartments z trójmiasta, która posiada w swoim asortymencie kilkadziesiąt luksusowych apartamentów na wynajem. Położone w dobrych lokalizacjach Gdyni, Sopotu i Gdańska apartamenty stanowią nie lada gratkę dla odwiedzających je turystów.

 

 

W prosty sposób można złożyć rezerwację przez stronę www: https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-gdansk-wynajem wybierając apartament, którym jesteśmy zainteresowani oraz dogodny dla siebie termin. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z takich usług, wiedzmy, że zamiast obsługi w recepcji mamy do dyspozycji swoich opiekunów, z którymi w razie potrzeby można się skontaktować telefonicznie. Po dokonaniu rezerwacji otrzymujemy kod wejściowy oraz dokładny adres apartamentu. Wszystko jest bardzo proste i mało stresujące dla wynajmującego klienta.

Zatem, bez względu na to czy wybieramy na cel wyjazdu Gdańsk, czy też pragniemy złożyć wizytę w innym mieście, warto zdecydować się na krótkoterminowy wynajem apartamentu.

Mieszczący się na wyspie okolonej fosą zamek wraz z 12 ha parkiem był w przeszłości jedną z najokazalszych rezydencji magnackich w Polsce. Był siedzibą króla Polski Stanisława Leszczyńskiego oraz książąt Sułkowskich. Sale paradne zamku wraz z wystawami eksponatów są udostępnione dla zwiedzających. Zamek jest obiektem konferencyjnym i miejscem organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych i prywatnych. Posiada hotel w kategorii 3* oraz własną gastronomię z obszerną restauracją.

Hotel St. Bruno **** to jedyny tej klasy hotel położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. We wnętrzach tego czterogwiazdkowego hotelu odnaleźć można atmosferę kurortu okresu międzywojennego XX w., kiedy to Giżycko było modnym i prestiżowym mazurskim kurortem. Hotel pomieści jednocześnie 170 osób, w stylowych, klimatyzowanych apartamentach i pokojach, wyposażonych według najwyższych standardów.

Hotel Riviera to miejsce oddalone 15 min od obrzeży Warszawy oraz 11 km od Lotniska Modlin. Usytuowane z dla od zgiełku, zapewniającym ciszę i spokój. Dzięki naszemu położeniu Państwa szkolenie, konferencja, imprezy integracyjne itp. będzie w pełni kameralne.