Jedyne takie wydarzenie w Polsce!

III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów, Event 2011

 Jedyne takie wydarzenie targowe branży event w Polsce!

 III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów, Event 2011

Zarezerwuj stoisko już dziś kliknij

Poczuj wyjątkową atmosferę bezpośrednich spotkań branżowych!

 

Zwiedzający to ponad 2000 osób decyzyjnych, wśród nich:        

agencje eventowe, PR-owe, reklamowe, marketingowe
organizatorzy zjazdów, kongresów, targów
event managerowie w korporacjach i firmach z różnych branż
organizatorzy wydarzeń sportowych, politycznych i kulturalnych
administracja rządowa i samorządowa
media, instytucje branżowe, firmy oferujące produkty i usługi dla eventów

zobacz podsumowanie i opinie wystawców po ostatniej edycji 

zobacz relacje mediów

 

UWAGA! Targom Event towarzyszy niezależna impreza IV Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych, WorldHotel. Wydarzenie stworzy dodatkowe możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych z hotelarzami! więcej


Skontaktuj się z nami i poznaj warunki uczestnictwa: 
Dawid Chłopik
tel.: 22/529 39 38

e-mail: dchlopik@mttargi.pl 
www.targievent.pl
 

III Targi Technologii i Usług dla Koncertów,
Eventów i Kongresów EVENT 2011
5-6 października
Centrum MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa

 

Pałac Mortęgi to zabytkowy kompleks budynków, położony we wsi Mortęgi na Warmii i Mazurach. Wcześniej budynek służył jako Uniwersytet Ludowy, biuro Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej „Przyszłość” oraz jako przedszkole. W roku 2013 rozpoczęły się prace, aby budynek przekształcić w pierwotny pałac i stworzyć obecne miejsce Pałac Mortęgi Hotel&Spa.

Hotel Alpin to miejsce dla każdego. Bliskość stacji narciarskich, szlaków turystycznych, bezpośrednie wyjście z Hotelu na deptak ciągnący się wzdłuż górskiego potoku Żylicy oraz malowniczych pagórków, sprawia, iż z łatwością można korzystać z uroków Szczyrku oraz jego okolicy.

Haston City Hotel to obiekt biznesowy znajdujący się w malowniczej okolicy, przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Poznania, między Obwodnicą Śródmiejską, a Autostradową Obwodnicą Wrocławia. Położenie Hotelu sprawia, że osoby odwiedzające Wrocław mają nadzwyczaj dogodny dojazd. Hotel proponuje 111 nowoczesnych, dźwiękoszczelnych i klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu. Haston City Hotel jest także doskonałym miejscem dla różnego rodzaju spotkań biznesowych i kongresów.