Jedyny taki hostel we Wrocławiu

Już wkrótce, 15 października we Wrocławiu przy ulicy Rynek 30 odbędzie się uroczyste otwarcie nowego hostelu The One. Hostel zlokalizowany jest w samym sercu miasta, na Rynku. Z jego okien podziwiać będzie można wspaniały widok na Ratusz.

Oferta hostelu The One znacznie wzbogaci bazę noclegową Wrocławia. W zabytkowej kamienicy na Rynku we Wrocławiu swoje miejsce znajdą pary i grupy przyjaciół. W hostelu znajdują się bowiem pokoje 2,4,6 i 8 osobowe. Doskonała lokalizacja umożliwi gościom hostelu zwiedzanie Wrocławia do późnych godzin nocnych bez obawy o utrudnienia w powrocie do miejsca noclegowego. Goście oczekujący specjalnych atrakcji będą mogli spędzić noc w pokoju wyposażonym w kapsuły. Japońskie łóżka, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, po raz pierwszy pojawią się w hostelu we Wrocławiu.

 Hostel The One będzie również punktem informacji dla gości z Polski i zagranicy. W hostelu będzie można uzyskać najświeższe informacje na temat aktualnych wydarzeń kulturalnych, dla gości hostelu przewidziane są również zniżki na bilet oraz darmowe wejściówki na wybrane imprezy.

 

źródło: PR

Poczuj się wyjątkowo...

Hotel Atena jest nowoczesnym i kameralnym obiektem położonym w Ciechanowie, ok 100 km. Od Warszawy. Obiekt położony jest w przyjaznej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nasi goście zawsze mogą liczyć na dyskrecję, spokój, miłą i zawsze pomocną obsługę.

Klub Golfowy ''Lisia Polana'' jest obiektem sportowo-konferencyjnym mieszczącym się w przepięknej Dolinie Wkry zaledwie 45 km od centrum Warszawy w drodze na Gdańsk. Poza zapleczem golfowym na jakie składa się Mistrzowskiej Klasy 18-sto dołkowe pole oraz tereny do ćwiczeń posiadamy dwa ziemne korty tenisowe oraz duży teren wokół budynku.

Idealne miejsce do zatrzymania się podczas imprez na Stadionie Narodowym. Niedaleka stacja metra Trocka umożliwia szybki dojazd do centrum. Stare Miasto w zasięgu ręki. Dogodny dojazd do centów handlowych Arkadia i M1.