Już wkrótce w Londynie The European Meetings and Events Conference 2008

Już w połowie kwietnia(18-20) w Londynie odbędzie się The European Meetings and Events Conference 2008, czyli największa w Europie konferencja poświęcona spotkaniom i wydarzeniom biznesowym.

W połowie kwietnia 2008 roku w Londynie odbędzie się The European Meetings and Events Conference 2008, czyli największa w Europie konferencja poświęcona spotkaniom i wydarzeniom biznesowym.

                           

Celem tych spotkań jest zainspirowanie uczestników, poprzez kontakty z liderami na rynku usług konferencyjnych, do wdrażania nowoczesnych technologii biznesowych. Już dzisiaj więc warto pomyśleć o zgłoszeniu chęci uczestnictwa w tak ważnym wydarzeniu. Pod adresem www.mpiweb.org została uruchomiona rejestracja uczestników.

Dogodnie położony, trzygwiazdkowy hotel Śląsk jest idealnym miejscem na organizację konferencji i szkoleń w centrum Wrocławia.

Nowy Hotel Śląsk posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach, składających się z pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to idealne miejsce na konferencję.To najnowszy i największy z obiektów sieci Q Hotel. Zlokalizowany w pobliżu węzła komunikacyjnego, liczący 201 pokoi i 3700 m² powierzchni eventowej hotel zalicza się do najbardziej funkcjonalnych obiektów konferencyjnych w Polsce.

Końska Dolina to malowniczy obiekt położony w sercu Beskidu Niskiego, tuż przy granicy ze Słowacją. Oferuje ponad 400 hektarów pięknych terenów, idealnych na rodzinny wypoczynek, firmowe wyjazdy i integrację. Znajdujące się tutaj nowoczesne sale konferencyjne, wyposażone w zaawansowany sprzęt multimedialny i szybkie Wi-Fi, tworzą komfortowe warunki do spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Końska Dolina zapewnia również różnorodne atrakcje, jak wycieczki konne i pikniki, które sprzyjają budowaniu relacji i inspirują.