Kampania marketingu balonowego -Tu rodzą się pomysły-dla Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza

Od 13 do 17 września na ulicach Warszawy prowadzona była wyjątkowa balonowa kampania marketingowa dla Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza.

Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza.

W tym czasie 5 000 balonów z hasłem akcji „Ideas are born here” („Tu rodzą się pomysły”) zostało przyczepionych do losowo wybranych samochodów zaparkowanych w wybranych punktach miasta. W sumie akcja objęła swoim zasięgiem 1 na 40 samochodów poruszających się codziennie po ulicach stolicy

 
Poniżej link do krótkiego filmu na temat tej akcji:

http://www.youtube.com/watch?v=SIBrAXMLiTM

Hotel ibis Styles umiejscowiony jest w centrum Wrocławia, vis-a-vis dworca kolejowego i tylko 1,5km od Rynku i 10 km od lotniska. Jest idealnym miejscem dla podróżujących biznesowo i turystycznie, a także rodzin z dziećmi.

Mieszczący się na wyspie okolonej fosą zamek wraz z 12 ha parkiem był w przeszłości jedną z najokazalszych rezydencji magnackich w Polsce. Był siedzibą króla Polski Stanisława Leszczyńskiego oraz książąt Sułkowskich. Sale paradne zamku wraz z wystawami eksponatów są udostępnione dla zwiedzających. Zamek jest obiektem konferencyjnym i miejscem organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych i prywatnych. Posiada hotel w kategorii 3* oraz własną gastronomię z obszerną restauracją.

Zorganizuj konferencję, event lub wypocznij w wyjątkowym miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą i spokojem. Hotel VINNICA, położony w malowniczym Sygneczowie, niedaleko Krakowa i Wieliczki, oferuje przestronne sale konferencyjne, komfortowe pokoje i wyśmienitą kuchnię opartą na lokalnych produktach.

Dzięki profesjonalnej obsłudze, eleganckim wnętrzom i dogodnej lokalizacji, każda wizyta staje się wyjątkowym doświadczeniem. Szukasz miejsca, które zainspiruje i zachwyci? Hotel VINNICA to odpowiedź na Twoje potrzeby.