Kolejne inwestycje w Qubus Hotel Wrocław

Goście Qubus Hotel Wrocław korzystać mogą z zupełnie nowych materacy i łóżek.

– Podjęliśmy decyzję o wymianie 26 łóżek w pokojach 1-osobowych – mówi Dawid Szymków, dyrektor hotelu. – Dotychczasowe łóżka zastąpiliśmy nowymi, znacznie szerszymi, z dwoma bardzo wygodnymi materacami – dodaje.

Dostawcą łóżek jest ceniona na rynku firma Hilding, z którą sieć Qubus Hotel stale współpracuje. – Branży hotelarskiej oferujemy specjalną linię produktów – mówi Joanna Rzeszewska, Kierownik Marketingu Hilding Anders. – Stosujemy w nich surowce o wzmocnionej trwałości i dodatkowych atrybutach użytkowych, takich jak łatwość czyszczenia i usuwania plam czy trudnopalność – dodaje.

Współpraca Qubus Hotel oraz Hilding Anders trwa już niemal 10 lat. Producent zaopatrzył również w łóżka najnowszy obiekt sieci – Qubus Hotel Bielsko-Biała. Hotel pierwszych gości przyjmie 29 kwietnia, natomiast oficjalne otwarcie zaplanowano na 2 czerwca.

 

Qubus Hotel Wrocław

Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO usytuowane jest w parku nadmorskim, przy deptaku spacerowym, w odległości 100 metrów od morza i piaszczystej plaży, pośród unikalnej zieleni.

Hotel ibis Styles umiejscowiony jest w centrum Wrocławia, vis-a-vis dworca kolejowego i tylko 1,5km od Rynku i 10 km od lotniska. Jest idealnym miejscem dla podróżujących biznesowo i turystycznie, a także rodzin z dziećmi.

Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie jest komfortowym oraz luksusowym kompleksem apartamentowym, który jest znakomitym miejscem na relaks i odpoczynek. Nasz obiekt powstał z myślą o komforcie dla gości oraz stworzenia przepięknego miejsca w samym sercu gór. Obiekt jest doskonałym połączeniem nowoczesności i rozrywki z ciszą i spokojem. To niepowtarzalne miejsce daje możliwość spędzenia czasu aktywnie, zrelaksowania się po trudnym dniu oraz zapomnienia o trudach codzienności.