Konferencja prasowa- Planujesz wakacyjny wyjazd? Uważaj. Raport z kontroli biur podróży.

Szanowni Państwo, Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, zaprasza na konferencję prasową: Planujesz wakacyjny wyjazd? Uważaj. Raport z kontroli biur podróży.

Szanowni Państwo,

 

Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, zaprasza na  konferencję prasową: Planujesz wakacyjny wyjazd? Uważaj. Raport z kontroli biur podróży.

 

Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2008 roku (środa) o godz. 10.00, w sali konferencyjnej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (I piętro), Pl. Powstańców Warszawy 1, Warszawa.

 

Serdecznie zapraszam.

 

Źródło:

Małgorzata Cieloch

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Rzecznik prasowy

 

mcieloch@uokik.gov.pl
tel: (22) 55 60 106
fax:(22) 826 11 86

 

 

AC Hotel by Marriott Wrocław to marka lifestylowa, należąca do sieci Marriott. Jest to pierwszy hotel AC w Polsce i pierwszy Marriott we Wrocławiu.

Dogodnie położony, trzygwiazdkowy hotel Śląsk jest idealnym miejscem na organizację konferencji i szkoleń w centrum Wrocławia.

Nowy Hotel Śląsk posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach, składających się z pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

Znajdujący się na toruńskiej starówce Hotel Bulwar to 4-gwiazdkowy obiekt położony bezpośrednio przy Bulwarze Filadelfijskim nad Wisłą. W ciągu kilku minut z hotelu dojść można do Muzeum Piernika czy ścisłego centrum starówki. Historia Hotelu Bulwar sięga XIX wieku. Wnętrza są klimatyczne i łączą nowoczesność z historycznym charakterem miejsca.