Konferencja Turkusowa Firma i Turkusowy Styl Zarządzania – Optymalna Droga do Sukcesu”

Zapraszamy 19 kwietnia do Warszawy na Ogólnopolską Konferencję poświęconą innowacyjnemu modelowi prowadzenia biznesu pt. „Turkusowa Firma i Turkusowy Styl Zarządzania – Optymalna Droga do Sukcesu”.
Otrzymają Państwo dawkę praktycznych rad, wskazówek oraz wiedzę niezbędną do uruchomienia innowacyjnego myślenia na temat organizacji. Dowiedzą się Państwo dlaczego w turkusowej organizacji pracownik czuje się lepiej, a co za tym idzie pracuje efektywniej oraz naprawdę identyfikuje się z przedsięwzięciem, którego jest częścią. Będziecie mieli okazję poznać i podyskuskutować nt. “dobrych praktyk” w zakresie turkusowego stylu zarządzania z polskimi liderami turkusowych organizacji. Stwarzamy przestrzeń do rozwoju, zapraszamy Państwa żebyście stali się jego częścią! Przepływ wiedzy będzie miał miejsce w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym Adgar Ochota w Warszawie już 19 kwietnia 2017r.
Wystąpią: Maciej Borowiak, Łukasz Kaliciński, Tomasz Misztal, Marta Pawlikowska-Olszta, Gabriela Krupa, Andrzej Jeznach oraz prof. Andrzej Blikle.

Na zakończenie konferencji szykujemy dla Państwa loterię wizytówkową z cennymi nagrodami. Zapraszamy! Cena regularna: 480 zł +23% VAT / 1 os. Cena promocyjna: 380 zł + 23% VAT / 1 os.- obowiązuje przy zgłoszeniu i opłacie za udział do 18.03.2017r.:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Damian Kasyan Doradca ds. Organizacji Szkoleń i Konferencji
e-mail: dkasyan@avenhansen.pl
kom: 515 212 451 | tel: 12 399 41 91

 

Rubbens & Monet Centrum Hotelowo Konferencyjne znajduje się 5 km od serca Torunia – Starówki.

- Łatwy dojazd
- Dostępność wszelkich usług włączenie ze SPA, gastronomią, parkingiem, Internetem
- 2,5 ha powierzchni dostępnej dla organizacji eventów
- 1700 m2 sal konferencyjnych
- komfortowe pokoje w przystępnej cenie

Mamy przyjemność zaproponować odwiedzenie Perły Leśnej znajdującej się w Nadarzynie koło Warszawy, w odległości 25 km od Dworca Centralnego i 16 km od portu lotniczego Okęcie, w bliskim sąsiedztwie Ptak Warsaw Expo.Atrakcyjne położenie obiektu, na terenie 15 - hektarowego, ogrodzonego kompleksu leśnego sprzyja czynnemu wypoczynkowi oraz organizacji imprez plenerowych.

Event Hall w Fabryce Norblina to wyjątkowa przestrzeń eventowa w Warszawie, gdzie industrialny styl spotyka się z nowoczesnymi rozwiązaniami. Na ponad 600 m² można zorganizować różnorodne wydarzenia, od konferencji i bankietów po premiery filmowe. Do dyspozycji gości są sale kinowe z systemem Dolby Atmos®, przestronne lobby oraz 14-metrowy bar serwujący autorskie koktajle. Nowoczesne zaplecze audiowizualne, cateringowe i profesjonalna obsługa w zabytkowym otoczeniu Fabryki Norblina gwarantują unikatowy charakter każdego eventu.