Konkursy cukiernicze Eko-ciastko 2010 podczas Targów Gastro Hotel

W dniach 6-8 października w Hali AWF przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu odbędą się dedykowane dla branży gastronomiczno-hotelarskiej targi Gastro- Hotel. Dolnośląska Loża Kulinarna przy współpracy organizatora targów oraz Urzędu Marszałkowskiego organizuje w trakcie „Gastro Hotel” konkursy cukiernicze przeznaczone zarówno dla amatorów, jak też profesjonalistów.

Konkursy cukiernicze odbędą się w środę 6 października. Wydarzenie to ma się przyczynić do popularyzacji ekologicznych produktów regionalnych i dlatego też w składzie konkursowych smakołyków znajdzie się miód wrzosowy z Borów Dolnośląskich oraz organiczny syrop malinowy z Doliny Baryczy. Obowiązkowym składnikiem będzie również czekolada.  Zdobywcy trzech pierwszych miejsc konkursu „Eko-ciastko 2010” pojadą na 2-dniowe szkolenie z zakresu cukiernictwa organizowane przez firmę Unifine F&BI (znanego europejskiego producenta dodatków do cukiernictwa) w Centrum Szkoleniowym w Przeźmierowie koło Poznania.

http://dlk.org.pl/
http://gastro-hotel.pl/

Więcej informacji udzieli Państwu:
Robert Dmochewicz , rzecznik@dlk.org.pl

Biznesowy charakter naszego obiektu oraz nowoczesne wnętrze dają możliwość wypoczynku i zapewniają warunki do komfortowej pracy.
Do dyspozycji Gości oddajemy 7 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, znajdujących się w Krakowie, w centrum Nowej Huty. Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 500 m2.

Fabryka Wełny Hotel & Spa to wielofunkcyjny i nowoczesny obiekt konferencyjny położony
w samym sercu Pabianic,w malowniczej okolicy tuż pod Łodzią.
Stworzony dla gości ceniących sobie komfort, relaks jak również lubiących aktywnie spędzać czas. Hotel idealnie nadaje się do organizacji różnego rodzaju konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych czy bankietów.

EVA Park Life & SPA, położony w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie, to nowoczesny obiekt oferujący komfortową bazę noclegową, strefy SPA, wellness oraz zaplecze gastronomiczne.

Dzięki nowoczesnym salom konferencyjnym – Szklanym A, B i C z możliwością łączenia, oraz kameralnej sali Tężnia z panoramicznymi oknami – jest idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych i konferencji. Sale są w pełni wyposażone w rzutniki, ekrany, nagłośnienie i dedykowane Wi-Fi, a przeszklone wnętrza z widokiem na zieleń sprzyjają koncentracji i kreatywności uczestników.