Kraków – projekt budowy Centrum Wystawienniczo – Kongresowego

Kraków jak i większość miast Polski cierpi na brak organizacji imprez masowych. W niedalekiej przyszłości miasto Kraków ma szansę stać się miastem kongresowo - wystawienniczym. Stanie się tak za sprawą projektu budowy Centrum Wystawienniczo - Kongresowego w Czyżykach, którego chce się podjąć Politechnika Krakowska.

Za 760 mln PLN na 20 hektarowej działce między al. Jana Pawła II, ul. Stella – Sawickiego a ul. Okulickiego, do 2011 roku powstanie zespół budynków recepcyjno – konferencyjny, wielofunkcyjna hala oraz cztery hale wystawiennicze. Nie zabraknie również zaplecza hotelowo – usługowego. Według analiz tego rodzaju obiekt, oddalony 4 km od centrum Krakowa idealnie zaspokoi zapotrzebowanie klientów.

Zaletą projektowanego obiektu będzie również pomysł reaktywacji pobliskiego pasa startowego należącego do Muzeum Lotnictwa Polskiego, z którego mogłyby korzystać małe samoloty dowożące gości. Godne polecenia są również plany “naszpikowania” budynku Centrum, tzw. siatką medialną, dzięki którym możliwe będzie wyświetlanie dużych, kolorowych obrazów, nawet ruchomych.

Sale konferencyjne w Krakowie – więcej pod tym linkiem

Biznesowy charakter naszego obiektu oraz nowoczesne wnętrze dają możliwość wypoczynku i zapewniają warunki do komfortowej pracy.
Do dyspozycji Gości oddajemy 7 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, znajdujących się w Krakowie, w centrum Nowej Huty. Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 500 m2.

Hotel Scandic Gdańsk znajduje się naprzeciwko dworca kolejowego Gdańsk Główny oraz zaledwie 800 metrów od słynnego Żurawia nad Motławą. Z przystanku autobusowego znajdującego się przed hotelem można w 20 minut dostać się na lotnisko. Ergo Arena położona jest 8 km od hotelu.

Czterogwiazdkowy Hotel Mrągowo Resort & Spa położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie czystego jeziora Czos, na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu dziewiczej mazurskiej przyrody.