Licytacja bombek choinkowych dla fundacji „Mam Marzenie”

Sheraton Poznan Hotel już po raz czwarty organizuje aukcję charytatywną bombek choinkowych namalowanych przez znamienitych gości hotelu. Każdy ze sławnych gości ze świata kultury, polityki oraz sportu proszony jest o pomalowanie wyjątkowej bombki charytatywnej która w grudniu zostaje zlicytowana na specjalnej aukcji charytatywnej dla fundacji „Mam Marzenie”.

Aukcja odbywa się na antenie radia Merkury w dniach 7 – 9.12.2010 o godzinie 9:00 oraz 13:00. W tym roku zostanie zlicytowanych 6 wyjątkowych bombek autorstwa: Leszka Balcerowicza, Anny Marii Jopek, Jerzego Buzka, Piotra Gąsowskiego, kultowego zespołu Die Toten Hosen oraz drużyny Manchester City.

Wszystkie środki zebrane podczas licytacji zostaną przekazywane na spełnienie marzeń dzieci z fundacji „Mam Marzenie”. Fundacja powstała aby spełniać marzenia bardzo chorych dzieci które walczą o zdrowie. Spełniając ich marzenia ofiaruje małym marzycielom radość i optymizm.

Osoby o hojnym sercu, którym uda się zdobyć przepiękne bombki i pomóc spełnić marzenia, otrzymają również zaproszenia na Wielką Charytatywną Galę Fundacji. Gala odbędzie się 13 grudnia 2010 roku, o godzinie 19.00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Na scenie wystąpią charytatywnie m.in. zespół Raz Dwa Trzy, Mietek Szcześniak, Agnieszka Duczmal i Amadeus, Lora Szafran. Imprezę poprowadzą: Małgorzata Kożuchowska – Ambasador Fundacji Mam Marzenie oraz Radosław Brzózka – prezenter TVP1. Wszyscy artyści występujący podczas gali będą gośćmi hotelu Sheraton Poznań.

„Jestem dumny, że hotel Sheraton Poznań może po raz kolejny wspierać Fundację „Mam Marzenie” i przyczynić się do spełnienia marzeń chorych dzieci. W zeszłym roku uczestniczyłem w gali fundacji i muszę przyznać, że było to bardzo wzruszające przeżycie które zmusza nas do refleksji w tym ważnym przedświątecznym okresie.” – mówi Marco Foelske – dyrektor generalny hotelu Sheraton Poznań.

 

bombka autorstwa: Jerzego Buzka

bombka autorstwa: kultowego zespołu Die Toten Hosen

bombka autorstwa: Piotra Gąsowskiego

bombka autorstwa: drużyny Manchester City

Hotel***** Sheraton Poznań

Źródło: PR

Poczuj się wyjątkowo...

Hotel Atena jest nowoczesnym i kameralnym obiektem położonym w Ciechanowie, ok 100 km. Od Warszawy. Obiekt położony jest w przyjaznej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nasi goście zawsze mogą liczyć na dyskrecję, spokój, miłą i zawsze pomocną obsługę.

Czterogwiazdkowy Hotel Grand Ascot to luksus i wygoda w prestiżowym miejscu. Położony jest tuż obok Rynku Głównego, czyli w najlepszej lokalizacji w Krakowie. Najważniejsze atrakcje miasta znajdują się nieopodal Hotelu, dzięki czemu jest to idealne miejsce do zwiedzania Krakowa, wyjście ze znajomymi, rodzinny odpoczynek, czy też spotkanie biznesowe.

Hotel 500 Tarnowo Podgórne położony jest jedynie 18 km od centrum stolicy Wielkopolski.
Hotel oferuje 170 komfortowych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz telewizją satelitarną.Z myślą o gościach biznesowych obiekt przygotował 11 klimatyzowanych sal konferencyjnych o wielkości od 35m2 do 350m2. Dzięki temu hotel może pochwalić się jednym z lepiej przygotowanych zapleczy szkoleniowych w obrębie Poznania i okolic. Wszystkie sale konferencyjne mają dostęp do światła dziennego.