Majowy weekend za nami

W tym roku największym powodzeniem na spędzenie majówek cieszyło się Zakopane. Niestety szybko okazało się, że nasza zimowa stolica Polski pęka w szwach!

 Przepełnione hotele i pensjonaty, a także prywatne posesje. Turyści nie tylko nie mieli gdzie spać, ale także gdzie zjeść i zaparkować.

W długi majowy weekend zdecydowana większość turystów liczyła na przyjemny, a ponadto spokojny wypoczynek, niestety, Zakopane okazało się głośnym i zatłoczonym miejscem. Na długi weekend wybrało się tam ok. 250 tysięcy przyjezdnych, czyli na jednego mieszkańca przypadło aż 8 turystów.

Zdecydowanie lepiej udał się odpoczynek gościom na Pomorzu, mimo iż pogoda nie należała do najlepszych. Mnóstwo atrakcji, festynów i zespołów muzycznych umilało wolny czas turystom w Gdańsku, w Gdyni, czy w  Kołobrzegu.

Bogactwem atrakcji, oraz historycznym urokiem zapraszał do siebie także Kazimierz Dolny, tu także turyści mogli liczyć na spędzenie niezapomnianych chwil.

 

M-S-M

Hotel Tobaco to starannie zaprojektowane pokoje utrzymane w pofabrycznym, loftowym klimacie.
Nasz obiekt łączy industrialną surowość z funkcjonalnością.
Tobaco to idealne miejsce na organizację spotkań i szkoleń, pobyty biznesowe i turystyczne.
Zaznaj gościnności zabytkowych murów fabryki relaksu!

AC Hotel by Marriott Wrocław to marka lifestylowa, należąca do sieci Marriott. Jest to pierwszy hotel AC w Polsce i pierwszy Marriott we Wrocławiu.

Idealne miejsce do zatrzymania się podczas imprez na Stadionie Narodowym. Niedaleka stacja metra Trocka umożliwia szybki dojazd do centrum. Stare Miasto w zasięgu ręki. Dogodny dojazd do centów handlowych Arkadia i M1.