Mama, tata i ja – Poszukiwanie solnego skarbu

Muzeum Żup Krakowskich zaprasza do uczestnictwa w spotkaniu rodzinnym z cyklu „Mama, tata i ja” w podziemnej ekspozycji Muzeum w kopalni soli w dniu 28 marca (niedziela) br. godzinach: 10:30 lub 12:30. Tymrazem poznając rodzinnie ekspozycje będziemy poszukiwać skarbu ukrytego przez żupnika w magicznej scenerii podziemnych wyrobisk. Skarb stanie się własnością odkrywców. Miejscem spotkania będzie Zamek Żupny przy ul. Zamkowej 8 w Wieliczce.

Informacja i rezerwacja pod nr tel.: 012 289 16 27 lub mailowo: promocja@muzeum.wieliczka.pl do 25 marca (czwartek) br. do godz. 15:00.

Koszt udziału w zajęciach: 9 zł/osoba.

Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

GALERIA ZDJĘĆ:

Kompleks biurowo-konferencyjno-usługowy "OPOLSKA 22" dysponuje 8 nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjno-szkoleniowymi. Zróżnicowane wielkością sale dają możliwość pomieszczenia od 15 do 180 uczestników. Kompleks mieści się w centrum Katowic, przy ulicy Opolskiej 22, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, bardzo dobry dojazd z DTŚ i A4. Wysoki standard wykończenia, windy, parking.

Twój hotel uszyty na miarę! Nasz czterogwiazdkowy obiekt hotelowy znajduje się tuż przy kompleksie handlowo-usługowym Manufaktura. Odwiedź nas i poczuj klimat “Ziemi Obiecanej”, miejsca w którym rodziły się wielkie inwestycje i spełniały się marzenia o fortunie!

Zorganizuj konferencję, event lub wypocznij w wyjątkowym miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą i spokojem. Hotel VINNICA, położony w malowniczym Sygneczowie, niedaleko Krakowa i Wieliczki, oferuje przestronne sale konferencyjne, komfortowe pokoje i wyśmienitą kuchnię opartą na lokalnych produktach.

Dzięki profesjonalnej obsłudze, eleganckim wnętrzom i dogodnej lokalizacji, każda wizyta staje się wyjątkowym doświadczeniem. Szukasz miejsca, które zainspiruje i zachwyci? Hotel VINNICA to odpowiedź na Twoje potrzeby.