Nie przegap okazji!!!

Już niedługo można będzie uzyskać dofinansowanie na przedsięwzięcia w sektorze rynku pracy, spójności społecznej, edukacji i szkoleń, administracji publicznej i organizacji pozarządowych oraz ochrony zdrowia.

Z początkiem października możemy spodziewać się już pierwszych konkursów realizowanych w ramach POKL – Program Operacyjny Kapitał Ludzki. POKL służyć ma realizacji Narodowej Strategii Spójności 2007-2013 opracowanej przez rząd w celu wykorzystania nowych środków w ramach funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Na realizacje programu w Polsce przeznaczonych zostanie ponad 11,4 mld euro.

Każde przedsiębiorstwo planujące złożyć wniosek o dofinansowanie projektu szkoleniowego powinno postawić sobie kilka pytań:

– W jaki sposób planowany projekt związany jest z realizacją strategii firmy?

– Jak wpłynie na jej przewagę konkurencyjną?

– Dla kogo w organizacji przeznaczony jest projekt?

– Jak projekt wpłynie na rynek pracy?

– Jakie jest uzasadnienie projektu w kontekście celów Europejskiego Funduszu Społecznego?

– Z jaką firmą szkoleniową chcielibyśmy współpracować przy tym projekcie?

Skorzystanie z dofinansowania może okazać się wielkim sukcesem dla firmy zarówno w kontekście rezultatów, jak i jakości i oszczędności nakładów finansowych.

 

Źródło: Szkolenia i Konferencje, Wrzesień 2007

aktualne szkolenia efs

Poczuj się wyjątkowo...

Hotel Atena jest nowoczesnym i kameralnym obiektem położonym w Ciechanowie, ok 100 km. Od Warszawy. Obiekt położony jest w przyjaznej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nasi goście zawsze mogą liczyć na dyskrecję, spokój, miłą i zawsze pomocną obsługę.

Hotel zlokalizowany jest w Zegrzu Południowym, na północny-wschód od Warszawy, zaledwie 25 km od centrum miasta. Malowniczo położony nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego ma własną plażę, molo i przystań dla sprzętu wodnego.          Do niedawna Zegrze postrzegane było wyłącznie jako miejsce weekendowego wypoczynku warszawiaków, jednak za sprawą

Rubbens & Monet Centrum Hotelowo Konferencyjne znajduje się 5 km od serca Torunia – Starówki.

- Łatwy dojazd
- Dostępność wszelkich usług włączenie ze SPA, gastronomią, parkingiem, Internetem
- 2,5 ha powierzchni dostępnej dla organizacji eventów
- 1700 m2 sal konferencyjnych
- komfortowe pokoje w przystępnej cenie