Nowoczesne centrum dydaktyczno- naukowe w Koninie

W Koninie powstaje nowoczesne centrum dydaktyczno-wykładowe. Hala powstająca przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej jest największa tego typu inwestycją w regionie konińskim.

 Obiekt zostanie oddany do użytku nie tylko studentom, ale także mieszkańcom Konina. Odbywać się tam będą zawody sportowe, koncerty, spektakle i konferencje. PWSZ Konin jest częstym organizatorem konferencji naukowych, w tym trzech o zasięgu międzynarodowym. Sala audytoryjna pomieści 800 osób. Obiekt wyposażony będzie m. in. w laboratoria i nowoczesne sale wykładowe. Budynek będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Projekt jest realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Budowa hali pochłonie 15 mln złotych. Środki na ten cel pozyskano z Unii Europejskiej, część kosztów pokryta zostanie z budżetu państwa, samorządu lokalnego oraz z PWSZ. Centrum zostanie oddane do użytku w marcu 2011 roku.

KJ

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

——————————————————————————————————————————
——————————————————————————————————————————

Dogodnie położony, trzygwiazdkowy hotel Śląsk jest idealnym miejscem na organizację konferencji i szkoleń w centrum Wrocławia.

Nowy Hotel Śląsk posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach, składających się z pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

EVA Park Life & SPA, położony w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie, to nowoczesny obiekt oferujący komfortową bazę noclegową, strefy SPA, wellness oraz zaplecze gastronomiczne.

Dzięki nowoczesnym salom konferencyjnym – Szklanym A, B i C z możliwością łączenia, oraz kameralnej sali Tężnia z panoramicznymi oknami – jest idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych i konferencji. Sale są w pełni wyposażone w rzutniki, ekrany, nagłośnienie i dedykowane Wi-Fi, a przeszklone wnętrza z widokiem na zieleń sprzyjają koncentracji i kreatywności uczestników.

Nowoczesny 3-gwiazdkowy hotel „Arena” został zaprojektowany z myślą o wymagających gościach, którzy cenią wygodne i praktyczne rozwiązania oraz pragną spędzić czas w miłej atmosferze. Klimat pomieszczeń i dogodna lokalizacja hotelu gwarantują doskonałe warunki do wypoczynku, relaksu i pracy. Hotel posiada pełne zaplecze noclegowo- gastronomiczne, centrum konferencyjne oraz ogród z kominkiem