Pojechany Łikend w Świętokrzyskiem

W dniach 19 – 21 lutego ekipa telewizji TVN Turbo kręciła w Świętokrzyskiem program „Pojechany Łikend”, prezentujący wybrane atrakcje zimowe oraz ekstremalne regionu. Partnerem realizacji była Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego.


 

 

Pojechany Łikend w Świętokrzyskiem

W dniach 19 – 21 lutego ekipa telewizji TVN Turbo kręciła w Świętokrzyskiem program „Pojechany Łikend”, prezentujący wybrane atrakcje zimowe oraz ekstremalne regionu. Partnerem realizacji była Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego.

Zgodnie z formułą programu, trzej wytypowani uczestnicy zmierzyli się z wieloma nietypowymi zadaniami m.in. na zamku w Chęcinach, jaskini Raj, Starachowicach oraz Kielcach. W realizowanym w naszym regionie odcinku, wyjątkowo udział wzięli goście z Czech, jako że program będzie emitowany również za granicą.

Chcieliśmy pokazać, że Świętokrzyskie jest bardzo atrakcyjne dla ludzi, którzy szukają adrenaliny i mocnych wrażeń. To region, który poprzez wiele czarujących miejsc z pewnością wart jest polecenia na weekend, nie tylko „pojechany” – mówi prowadzący program Michał Łukasiewicz z TVN Turbo.

Premiera świętokrzyskiego odcinka już 13 marca na antenie TVN Turbo oraz na platformie iTVN. Szczegóły dotyczące każdej z prezentowanych atrakcji oraz fotogaleria z realizacji programu pojawią się tego dnia również na stronie swietokrzyskie.travel. 

 
Źródło: PR

Czterogwiazdkowy Hotel Mrągowo Resort & Spa położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie czystego jeziora Czos, na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu dziewiczej mazurskiej przyrody.

Nowoczesny hotel Mercure Wrocław Centrum położony jest w kulturalnym,
handlowym i komunikacyjnym centrum Wrocławia – w sąsiedztwie największych
atrakcji turystycznych miasta, takich jak Rynek i Ostrów Tumski,
Muzeum Narodowe wraz z Panoramą Racławicką. Hotel oddalony jest 11 km
od międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika,
a od dworca kolejowego i autobusowego jedynie 1 km. Do dyspozycji gości
hotelowych oddany jest monitorowany parking na ponad 200 miejsc.