Popołudnie ze Straussem – 25.07.2010 r.

Dyrektor Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka i Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zapraszają na koncert z cyklu „Popołudnie ze Straussem”, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, tj. 25 – tego lipca 2010 r. o godz. 16:00, wyjątkowo na scenie plenerowej przy ul. Dembowskiego w Wieliczce. Spotkanie muzyczne odbędzie się w ramach Dni Świętej Kingi. Wystąpią: Orkiestra Straussowska Obligato pod kierownictwem maestro Jerzego Sobeńko oraz soliści: Sylwia Lorens – sopran i Krzysztof Marciniak – tenor.

Dyrektor Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka i Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zapraszają  na koncert z cyklu „Popołudnie ze Straussem”, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, tj. 25 – tego lipca 2010 r. o godz. 16:00, wyjątkowo na scenie plenerowej przy ul. Dembowskiego w Wieliczce. Spotkanie muzyczne odbędzie się w ramach Dni Świętej Kingi. Wystąpią: Orkiestra Straussowska Obligato pod kierownictwem maestro Jerzego Sobeńko oraz  soliści: Sylwia Lorens – sopran i Krzysztof Marciniak – tenor.

W programie m. in.:

Julius Fucik – Marsz florentyński

Johann Strauss – Wino, kobiety i śpiew – walc

Georg Bizet – Habanera

Augusto Lara – Granada

Johann Strauss – Im Krapfenwald

Olivier Metra – La serenade

Johann Strauss  – Newa Polka

Johann Strauss  – Radetzky marsch 

 

Patronat medialny:  TVP Kraków, Dziennik Polski, Radio Kraków   

Hotel BoniFaCio SPA & Sport położony jest blisko przyrody w malowniczym zakątku Mazowsza, zaledwie godzinę drogi od Warszawy.

Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie oferuje wynajem sal wykładowych,pracowni komputerowych i auli. Szkoła umożliwia organizację konferencji,sympozjów, szkoleń i spotkań rekrutacyjnych.

Kompleks Hotelowy Manor House SPA położony jest 130 km na południe od Warszawy. Manor House SPA jest przyjazny dorosłym.
Nasze atuty to:
- jedyne w Polsce pokoje ofuro SPA z głębokimi wannami do kąpieli w japońskim stylu,
- Witalna Wioska SPA ze słowiańskimi rytuałami,
- Basen Ery Wodnika z wodą bez chloru idealną dla alergików,
- Łaźnie Rzymskie z wieczorem rzymskim,
- własna stadnina koni i kryta ujeżdżalnia
- golf wodny - Driving Range