Qubus Hotel Kraków najlepszy na weekend?

Spółka NetMedia ogłosiła nominacje w tegorocznym plebiscycie Top Hotel. O miano najlepszych obiektów ubiega się kilkadziesiąt hoteli w 20 różnych kategoriach.

W kategorii “Najlepszy hotel na weekend” nominowany jest Qubus Hotel Kraków. – Cieszymy się z tego wyróżnienia – mówi Aleksandra Pytlik z działu marketingu hotelu. – To efekt naszych starań, aby w cenie noclegu oferować gościom coraz więcej usług dodatkowych, takich jak przeszklony basen, centrum fitness czy rejsy hotelową łódką po Wiśle. Nasi klienci od lat cenią sobie również śniadania, będące wizytówką całej sieci – dodaje.

 
Z okazji nominacji hotel przygotował specjalny pakiet weekendowy. – Do końca października, w niskiej cenie można zarezerwować pokoje o podwyższonym standardzie, z dodatkowymi atrakcjami, również dla rodzin – mówi Aleksandra Pytlik. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.qubushotel.com/weekend
 
Ogłoszenie wyników plebiscytu Top Hotel 2010 odbędzie się 30 września. Swój głos oddać można na stronie www.tophotel.pl

Cottonina Hotel & Mineral SPA Resort zajmuje się w organizacją wyjątkowych pobytów integracyjnych i spotkań biznesowych. Komfortowe zaplecze konferencyjne zostało starannie zaprojektowane tak, aby łączyć funkcjonalność ze stylowym wystrojem. Umiejętność dopasowania się do potrzeb Klientów jest kluczem do sukcesu, który posiadają nasi specjaliści. Dzięki nabytemu doświadczeniu sporządzą ofertę na miarę najbardziej wyszukanych potrzeb.

Czterogwiazdkowy Hotel Mrągowo Resort & Spa położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie czystego jeziora Czos, na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu dziewiczej mazurskiej przyrody.

Nowoczesny hotel Mercure Wrocław Centrum położony jest w kulturalnym,
handlowym i komunikacyjnym centrum Wrocławia – w sąsiedztwie największych
atrakcji turystycznych miasta, takich jak Rynek i Ostrów Tumski,
Muzeum Narodowe wraz z Panoramą Racławicką. Hotel oddalony jest 11 km
od międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika,
a od dworca kolejowego i autobusowego jedynie 1 km. Do dyspozycji gości
hotelowych oddany jest monitorowany parking na ponad 200 miejsc.