Qubus Hotel Kraków zaprasza na wystawy

Bilety na koncerty, wydarzenia sportowe, imprezy specjalne - hotele coraz częściej oferują swym klientom dokładnie przemyślaną "wartość dodaną" - oczywiście w cenie noclegu. Najnowszym przykładem jest Qubus Hotel Kraków, który rozdaje gościom wejściówki do placówek kulturalnych Krakowa.

– Współpracujemy z Muzeum Narodowym i Bunkrem Sztuki – opowiada Agnieszka Mróz, kierownik działu sprzedaży i marketingu Qubus Hotel Kraków. – To dobry pomysł na promocję zarówno hotelu, jak i ogromnej oferty kulturalnej Krakowa.

 
           
W październiku hotel zaprasza swoich gości na wystawę malarstwa zachodnioeuropejskiego w Muzeum Narodowym, natomiast w listopadzie na wystawę World Press Photo w Bunkrze Sztuki. – Aby otrzymać wejściówkę, wystarczy zarezerwować pokój na trzy noce – wyjaśnia Agnieszka Mróz.
– Jesteśmy otwarci na wszelkie formy promocji naszych przedsięwzięć – mówi Beata Nowacka-Kardzis, kuratorka z krakowskiego Bunkra Sztuki. – Uznaliśmy, że wystawa World Press Photo może zainteresować gości hotelu klasy biznes. Liczymy na to, że to początek udanej, dłuższej współpracy.

            

 
Qubus Hotel Kraków pierwszych gości przyjął w roku 2006. Dziś to jeden z nabardziej prestiżowych hoteli w Krakowie. Sieć Qubus hotel liczy obecnie trzynaście obiektów. Najnowszy – Qubus Hotel Gdańsk – otwarty został w czerwcu tego roku.
Źródło: PR

Hotel Węgierki położony jest w odległości 50 km od Poznania. Jest nowoczesnym obiektem, który został stworzony z myślą o komforcie wypoczynku. Korzystne położenie, oraz spokojna okolica sprawiają, że nasz obiekt to idealna baza noclegowa.

Twój hotel uszyty na miarę! Nasz czterogwiazdkowy obiekt hotelowy znajduje się tuż przy kompleksie handlowo-usługowym Manufaktura. Odwiedź nas i poczuj klimat “Ziemi Obiecanej”, miejsca w którym rodziły się wielkie inwestycje i spełniały się marzenia o fortunie!

Dogodna lokalizacja Hotelu „Zajazd Piastowski" w cichym i spokojnym przedmieściu o krystalicznie czystym powietrzu, w otoczeniu słonecznych wzgórz, sadów i ogrodów sprawia., że jest to idealne miejsce gwarantujące udany wypoczynek.