Qubus Hotel rozdaje vouchery na Facebooku

Dni Pełne Prezentów - to nowa akcja sieci Qubus Hotel na Facebooku. Do 12 grudnia użytkownicy serwisu będą mogli wygrać podwójne weekendowe zaproszenie do wybranego hotelu Qubus.

– To świetny pomysł na wypoczynek lub prezent – mówi Krzysztof Stęplowski z Qubus Hotel Management. – Zwycięzcy sami będą mogli wybrać hotel i termin, w którym spędzą komfortowy weekend – dodaje.

Aby wziąć udział w zabawie, należy obserwować profil sieci Qubus Hotel na Facebooku, a następnie przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. Osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie – wygrywa. Do 12 grudnia Qubus Hotel rozda w ten sposób kilka podwójnych zaproszeń.

– Poza sezonem świątecznym podobny konkurs organizujemy co dwa miesiące – tłumaczy Krzysztof Stęplowski. – W ten sposób chcemy podziękować osobom, które są z nami na Facebooku – dodaje.

Profil Qubus Hotel w serwisie Facebook – www.facebook.com/qubushotel

Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie jest komfortowym oraz luksusowym kompleksem apartamentowym, który jest znakomitym miejscem na relaks i odpoczynek. Nasz obiekt powstał z myślą o komforcie dla gości oraz stworzenia przepięknego miejsca w samym sercu gór. Obiekt jest doskonałym połączeniem nowoczesności i rozrywki z ciszą i spokojem. To niepowtarzalne miejsce daje możliwość spędzenia czasu aktywnie, zrelaksowania się po trudnym dniu oraz zapomnienia o trudach codzienności.

Dogodna lokalizacja Hotelu „Zajazd Piastowski" w cichym i spokojnym przedmieściu o krystalicznie czystym powietrzu, w otoczeniu słonecznych wzgórz, sadów i ogrodów sprawia., że jest to idealne miejsce gwarantujące udany wypoczynek.

Jaworowy Dwór to hotel gdzie znajdą Państwo Wyjątkowe połączenie
komfortu noclegowego i profesjonalnej przestrzeni konferencyjnej.
Położony jest w malowniczej okolicy Trębki Nowe, w odległości 40 km od
Warszawy. Oferujemy 20 wygodnych pokoi. Każdy pokój jest starannie
urządzony i wyposażony w udogodnienia, aby zapewnić komfortowy
wypoczynek