SŁONECZNE KONFERENCJE 2011 W AIRPORT HOTEL OKĘCIE!

CZAS TRWANIA PROMOCJI 01.07 - 02.09.2011

w cenie 97 PLN

od osoby, za całodzienny pakiet konferencyjny podczas lata 2011.

W PAKIECIE

wynajem sali konferencyjnej
dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie całego Hotelu
rzutnik LCD
ekran standardowy
flipchart + mazaki
2 przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, soki, ciasto domowe / kruche ciasteczka)
lunch w formie bufetu (każdego dnia propozycja innej kuchni np. kuchnia polska, rosyjska, francuska)
bezpłatny transfer na trasie lotnisko – hotel – lotnisko
30% rabatu na parking zewnętrzny bądź garaż

PONADTO  W SPECJALNEJ CENIE PROPONUJEMY

140 PLN za miejsce w pokoju dwuosobowym wynajmując min. 12 pokoi na jedną dobę, oferujemy 2 pokoje w cenie specjalnej (55 PLN za miejsce w pokoju dwuosobowym!)

CZAS TRWANIA PROMOCJI

01.07 – 02.09.2011

WARUNKI PROMOCJI

Pakiet konferencyjny obowiązuje od min. 10 osób
Podane ceny nie zawierają podatku VAT
Promocja dotyczy tylko nowych zapytań (nie dotyczy zapytań już potwierdzonych)
Spośród zapytań złożonych i potwierdzonych do 01 LIPCA (na wyżej podany okres), każda z osób zlecających konferencję otrzyma voucher uprawniający do odebrania w Hotelu 2 butelek przedniego wina
Oferta może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia

 

ZAPRASZAMY DO AIRPORT HOTEL OKĘCIE!

 

 

Airport Hotel Okęcie

Fabryka Wełny Hotel & Spa to wielofunkcyjny i nowoczesny obiekt konferencyjny położony
w samym sercu Pabianic,w malowniczej okolicy tuż pod Łodzią.
Stworzony dla gości ceniących sobie komfort, relaks jak również lubiących aktywnie spędzać czas. Hotel idealnie nadaje się do organizacji różnego rodzaju konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych czy bankietów.

Hotel Węgierki położony jest w odległości 50 km od Poznania. Jest nowoczesnym obiektem, który został stworzony z myślą o komforcie wypoczynku. Korzystne położenie, oraz spokojna okolica sprawiają, że nasz obiekt to idealna baza noclegowa.

Hotel Wisła Premium to Hotel 3* to kameralny hotel na 100 osób. Specjalizujemy się w wszelkiego rodzaju szkoleniach i konferencjach.
- 42 pokoje i apartamenty
- 120 miejsc konferencyjnych na 4 salach
- nagradzana restauracja
- strefa relaksu: sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi
- szerokopasmowe wifi, darmowy parking, billard