SomePlace Else promuje młode talenty

W najbliższy weekend na scenie warszawskiego baru i restauracji SomePlace Else wystąpią polskie wokalistki: Ania Brzozowska i Ania Karawan. W ten sposób SomePlace Else wspiera i promuje młode polskie talenty.

Piątkowy wieczór upłynie w elektronicznym stylu, a to za sprawą wokalistki Anny Brzozowskiej i Marcina Piekosia, który na instrumentach klawiszowych będzie tworzył tło do jej występu. Anna Brzozowska mimo młodego wieku ma już na swoim koncie sukcesy. Wystąpiła m.in. na festiwalach w Opolu i Sopocie, a także w wielu programach telewizyjnych. Aktualnie pracuje nad stworzeniem własnej płyty.

W trakcie tego wieczoru atmosferę umilą występy DJs Imana, a dodatkową atrakcją będzie loteria z nagrodami.

Natomiast w sobotę, 27 listopada br. SomePlace Else zaproponuje dźwięki popowo – soulowe, a to dzięki koncertowi Anny Karawan oraz występowi DJ Simona. Anna Karwan jest wokalistką, a także kompozytorem, współpracowała z wieloma cenionymi artystami takimi jak Monika Brodka Sidney Polak, Edyta Górniak, Ania Dąbrowska.

Koncerty zaczynają się o godz. 21.00 i wstęp na nie jest bezpłatny.

Bar SomePlace Else znajduje się w warszawskim hotelu Sheraton i czynny jest w poniedziałki od 12.00 – 24.00, od wtorku do czwartku w godzinach 12.00 – 1.00, w piątek od 12.00 do 2.00, w sobotę 16.00 do 2.00 i w niedzielę od 12.00 do 23.00.

 

Bar SomePlace Else niedawno przeszedł gruntowny remont. Nowy industrialny styl idealnie pasuje do spotkań i imprez muzycznych.

http://warszawa.someplace-else.pl/

—————

Przedstawiamy ofertę sal konferencyjnych znajdujących się na terenie Parku Przemysłowo-Technologicznego Revita Park w KATOWICACH, ul. Żelazna 17 d i 17c , www.revitapark.pl

Zorganizuj konferencję, event lub wypocznij w wyjątkowym miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą i spokojem. Hotel VINNICA, położony w malowniczym Sygneczowie, niedaleko Krakowa i Wieliczki, oferuje przestronne sale konferencyjne, komfortowe pokoje i wyśmienitą kuchnię opartą na lokalnych produktach.

Dzięki profesjonalnej obsłudze, eleganckim wnętrzom i dogodnej lokalizacji, każda wizyta staje się wyjątkowym doświadczeniem. Szukasz miejsca, które zainspiruje i zachwyci? Hotel VINNICA to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Dogodnie położony, trzygwiazdkowy hotel Śląsk jest idealnym miejscem na organizację konferencji i szkoleń w centrum Wrocławia.

Nowy Hotel Śląsk posiada ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2 osobowych oraz apartamentach, składających się z pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.