Szukasz sali na konferencję lub szkolenia? Z Giełdą Zapytań znajdziesz to, czego szukasz!

Najpopularniejszy serwis w branży konferencyjnej www.e-konferencje.pl przygotował zupełnie nową aplikację dla poszukujących sal na konferencje, szkolenia, a także dla szukających noclegów i miejsc na najróżniejsze spotkania okolicznościowe.

Nową aplikacją jest Giełda zapytań, która bezpośrednio łączy poszukujących z dostawcami usług. Dodatkowo stanowi unikalne narzędzia wspierające sprzedaż ofert i pakietów konferencyjnych oraz hotelowych.

To nowoczesne narzędzie skierowane jest nie tylko dla profesjonalnych organizatorów imprez, konferencji, szkoleń i  eventów,  ale także dla wszystkich tych, którzy poszukują lokacji na spotkania biznesowe, sezonowe, okolicznościowe, czy pobytowe.

Teraz darmowo, szybko i skutecznie można zgłosić zapotrzebowanie na salę konferencyjną/ szkoleniową/ weselną, hotel, bądź event!

Wystarczy wejść na stronę główną serwisu www.e-konferencje.pl , dalej do zakładki Giełda zapytań – by składać zapytania.

Dla zarejestrowanych posiadaczy profilu serwis e-konferencje.pl przygotował także: aplikację do  dodawania artykułów, opinii i komentarzy! Ale to nadal nie wszystko. Każdy kto złoży zapytanie na Giełdzie do 10.12.2011 weźmie udział w ogólnopolskim konkursie, w którym do wygrania są wspaniałe pobyty w hotelach!

Już teraz zapraszamy na Giełdę zapytań i do udziału w konkursie!

Więcej o konkursie CZYTAJ NA www.e-konferencje.pl/konkurs  

 

 


 

Młyn Jacka Hotel& Spa**** jest idealnym miejscem dla osób ceniących komfort, najlepszą jakość oraz profesjonalizm. Oryginalny wystrój wnętrz przedstawia historię starego młyna w nowoczesnym wydaniu. Dzięki doświadczeniu oraz zaangażowaniu zespołu hotel świadczy usługi na najwyższym poziomie, spełniając z sukcesem wszystkie oczekiwania swoich Gości.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia Pałacyku Otrębusy. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych jak również przyjęć i bankietów okolicznościowych.
Funkcjonalne wnętrza i sale naszego Pałacyku pozwalają na organizację konferencji do 200 osób.