Targi Polagra Food w Poznaniu

Zapraszamy na kolejną edycję Salonu Wyrobów Spożywczych i Napojów, który odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych i Gastronomii Polagra-Food, w dniach 15-18 września 2008 w Poznaniu.

Zapraszamy na kolejną edycję Salonu Wyrobów Spożywczych i Napojów, który odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych i Gastronomii Polagra-Food, w dniach 15-18 września 2008 w Poznaniu.

Ciągły wzrost zainteresowania polską żywnością implikuje imponujący rozwój tego sektora gospodarki. Rozwój ten znajduje odzwierciedlenie zarówno w liczbie nowości wprowadzanych co roku na rynek w tym sektorze jak i w coraz większym zainteresowaniu kupców wyrobów spożywczych i napojów z Polski i zagranicy.

Salon Wyrobów Spożywczych to propozycja skierowana do producentów i dystrybutorów wyrobów spożywczych i napojów oraz ich odbiorców: kupców, hurtowników i detalistów.
W tegorocznych targach Polagra-Food weźmie udział ponad 400 firm z kraju i zagranicy prezentując swoją ofertę na blisko 11000 m. kw. powierzchni wystawienniczej.  

Zapraszamy !

Malowniczo położony nad brzegiem jeziora, w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego czterogwiazdkowy Hotel Robert’s Port Lake Resort & SPA jest idealnym miejscem wypoczynku na Mazurach.

Wygodne, klimatyzowane pokoje, wyśmienita kuchnia, restauracja z przeszkloną podłogą z widokiem na basen i panoramicznym widokiem na jezioro, przestronne i doskonale wyposażone sale szkoleniowe, ciekawe możliwości spędzania wolnego czasu oraz teren otoczony zielenią i lasami będą gwarancją udanego pobytu.

Rubbens & Monet Centrum Hotelowo Konferencyjne znajduje się 5 km od serca Torunia – Starówki.

- Łatwy dojazd
- Dostępność wszelkich usług włączenie ze SPA, gastronomią, parkingiem, Internetem
- 2,5 ha powierzchni dostępnej dla organizacji eventów
- 1700 m2 sal konferencyjnych
- komfortowe pokoje w przystępnej cenie

Hotel St. Bruno **** to jedyny tej klasy hotel położony na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. We wnętrzach tego czterogwiazdkowego hotelu odnaleźć można atmosferę kurortu okresu międzywojennego XX w., kiedy to Giżycko było modnym i prestiżowym mazurskim kurortem. Hotel pomieści jednocześnie 170 osób, w stylowych, klimatyzowanych apartamentach i pokojach, wyposażonych według najwyższych standardów.