W Lublinie powstanie nowy hotel

W Lublinie powstanie nowy hotel ekonomiczny. Dwugwiazdkowy obiekt wybudowany zostanie pod koniec 2012 roku.

Hotel będzie jednym z elementów kompleksu, który powstanie w stolicy województwa lubelskiego. Obok hotelu znajdzie się tam także gabinet odnowy biologicznej, centrum medyczne, samoobsługowa restauracja i pomieszczenia biurowe. Budynek będzie miał także podziemny parking. Inwestorzy mają nadzieję, że hotel będzie cieszył się popularnością wśród zagranicznych gości, odwiedzających nasz kraj w ramach tak zwanej turystyki medycznej.

Jednorazowo hotel będzie mógł przyjąć około sześćdziesiąt osób. Cześć środków pozyskano z Unii Europejskiej (około dwóch milionów złotych)- koszt inwestycji szacowany jest na 10,5 miliona złotych.

źródło: www.kurierlubelski.pl

Hotele w Lublinie


Mieszczący się na wyspie okolonej fosą zamek wraz z 12 ha parkiem był w przeszłości jedną z najokazalszych rezydencji magnackich w Polsce. Był siedzibą króla Polski Stanisława Leszczyńskiego oraz książąt Sułkowskich. Sale paradne zamku wraz z wystawami eksponatów są udostępnione dla zwiedzających. Zamek jest obiektem konferencyjnym i miejscem organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych i prywatnych. Posiada hotel w kategorii 3* oraz własną gastronomię z obszerną restauracją.

Misja
Naszą misją jest stworzenie miejsca, dzięki któremu nasza społeczność może inwestować w rozwój osobisty oraz rozwój swojej firmy.