Warsztaty Wyposażenia Hoteli – Szczecin

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Wyposażenia Hoteli, które odbędą się w dniu 4 lutego 2009 w Hotelu Radisson SAS w Szczecinie.

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Wyposażenia Hoteli, które odbędą się w dniu 4 lutego 2009 w Hotelu Radisson SAS w Szczecinie.

Zapraszamy nowych inwestorów, właścicieli i dyrektorów hoteli na bieżąco modernizujących swoje obiekty. Gwarantowany ciekawy program oraz możliwość wymiany doświadczeń z hotelarzami, czemu sprzyjać będą dłuższe przerwy kawowe i niezobowiązująca formuła całego spotkania. Podczas warsztatów odbędą się prelekcje merytoryczne poświęcone perspektywom rynkowym dla nowych inwestycji. Ważnym elementem spotkania będą prezentacje i prelekcje zarówno merytoryczne o charakterze doradczym, jak i typowo produktowe, prezentujące ofertę urządzeń, technologii, produktów i usług do hoteli. Kilku ważnych dostawców zapowiedziało już swoją obecność na warsztatach.

UWAGA: Warsztaty dla hotelarzy i inwestorów są bezpłatne. W trakcie spotkania zapewniamy przerwy kawowe oraz lunch. Każdy uczestnik otrzyma również atrakcyjne materiały od IRH oraz od sponsorów.

Więcej informacji udziela Katarzyna Janiszewska, tel. 022 374 63 06, e-mail: katarzyna.janiszewska@irh.pl Zgłoszenia przyjmujemy faksem 022 435 54 14.

Pełny program na: www.irh.pl

Klub Golfowy ''Lisia Polana'' jest obiektem sportowo-konferencyjnym mieszczącym się w przepięknej Dolinie Wkry zaledwie 45 km od centrum Warszawy w drodze na Gdańsk. Poza zapleczem golfowym na jakie składa się Mistrzowskiej Klasy 18-sto dołkowe pole oraz tereny do ćwiczeń posiadamy dwa ziemne korty tenisowe oraz duży teren wokół budynku.

Zorganizuj konferencję, event lub wypocznij w wyjątkowym miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą i spokojem. Hotel VINNICA, położony w malowniczym Sygneczowie, niedaleko Krakowa i Wieliczki, oferuje przestronne sale konferencyjne, komfortowe pokoje i wyśmienitą kuchnię opartą na lokalnych produktach.

Dzięki profesjonalnej obsłudze, eleganckim wnętrzom i dogodnej lokalizacji, każda wizyta staje się wyjątkowym doświadczeniem. Szukasz miejsca, które zainspiruje i zachwyci? Hotel VINNICA to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Hotel Swing oferuje 147 nowoczesnych, komfortowo wyposażonych pokoi jednoosobowych i dwuosobowych, w tym 3 luksusowe apartamenty, 3 pokoje dla osób niepełnosprawnych oraz 6 pokoi typu studio, które są idealnym rozwiązaniem dla rodzin