Warsztaty Wyposażenia Hoteli • Wrocław • 11 marca 2009 r.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na Warsztaty Wyposażenia Hoteli, które odbędą się w dniu 11 marca 2009 w Hotelu Scandic (dawny Holiday Inn) we Wrocławiu.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na Warsztaty Wyposażenia Hoteli, które odbędą się w dniu 11 marca 2009 w Hotelu Scandic (dawny Holiday Inn) we Wrocławiu.

Zapraszamy nowych inwestorów, właścicieli i dyrektorów hoteli na bieżąco modernizujących swoje obiekty. Zapowiadamy ciekawy program oraz możliwość wymiany doświadczeń z hotelarzami, czemu sprzyjać będą dłuższe przerwy kawowe i niezobowiązująca formuła całego spotkania. Podczas warsztatów odbędą się prelekcje merytoryczne poświęcone perspektywom rynkowym dla nowych inwestycji. Ważnym elementem spotkania, tradycyjnie już, będą prezentacje i prelekcje, zarówno merytoryczne o charakterze doradczym, jak i typowo produktowe, prezentujące ofertę urządzeń, technologii, produktów i usług do hoteli. Kilku ważnych dostawców zapowiedziało już swoją obecność na warsztatach.

UWAGA: Warsztaty dla hotelarzy i inwestorów są bezpłatne. W trakcie spotkania zapewniamy przerwy kawowe oraz lunch. Każdy uczestnik otrzyma również atrakcyjne materiały od IRH oraz od sponsorów.

Sponsorem warsztatów jest:

PKO BP

Więcej informacji udziela Katarzyna Janiszewska, tel. 022 374 63 06, e-mail: katarzyna.janiszewska@irh.pl Zgłoszenia przyjmujemy faksem 022 435 54 14

Źródło: www.irh.pl

Czterogwiazdkowy hotel ze spa, otoczony lasem, tuż nad rzeką Narew. Doskonały na wszelkiego rodzaju konferencje, bankiety, spotkania biznesowe - a także idealny dla rodzin, które szukają wypoczynku od zgiełku miasta.

Hotel ibis Styles umiejscowiony jest w centrum Wrocławia, vis-a-vis dworca kolejowego i tylko 1,5km od Rynku i 10 km od lotniska. Jest idealnym miejscem dla podróżujących biznesowo i turystycznie, a także rodzin z dziećmi.