We wrześniu młodzi matematycy spotkają się w Krakowie

Od 19 do 25 września w Krakowie odbędą się XIII Międzynarodowe Warsztaty dla Młodych Matematyków "Logika i podstawy matematyki". Spotkanie jest organizowane z myślą o studentach i doktorantach kierunków matematycznych oraz pokrewnych, ale mogą w nim uczestniczyć także inni pracownicy naukowi.

Warsztaty organizuje Koło Matematyków Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego im. Prof. Stanisława Zaremby. Opiekę naukową nad imprezą sprawują pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego: prof. dr hab. Paweł Maria Idziak, prof. dr hab. Andrzej Wroński, prof. dr hab. Marek Zaionc i dr hab. Krzysztof Nowak.

 

Podczas tegorocznego spotkania wykłady wygłoszą m.in. prof. dr hab. Jacek Cichoń (Politechnika Wrocławska), prof. dr hab. Ludomir Newelski (Uniwersytet Wrocławski) i prof. Paweł Przyczyn (Uniwersytet Warszawski).

 

W minionym roku w warsztatach wzięło udział 206 uczestników z 35 uczelni wyższych.

 

Więcej informacji na temat imprezy na stronie: www.kmsuj.im.uj.edu.pl/warsztaty ESZ

 

PAP – Nauka w Polsce

 

artykułpochodzi z serwisu www.naukawpolsce.pl

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia Pałacyku Otrębusy. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych jak również przyjęć i bankietów okolicznościowych.
Funkcjonalne wnętrza i sale naszego Pałacyku pozwalają na organizację konferencji do 200 osób.

Old Town Haston to nietuzinkowe miejsce zlokalizowane w zabytkowym, XIV-wiecznym budynku. Usytuowany jest w bliskiej odległości od Starego Miasta, a bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych umożliwia wygodną komunikację do dowolnej części miasta

AC Hotel by Marriott Wrocław to marka lifestylowa, należąca do sieci Marriott. Jest to pierwszy hotel AC w Polsce i pierwszy Marriott we Wrocławiu.