Angelo Hotel **** Katowice z największym Centrum Konferencyjnym w Katowicach

Już za 13 dni w dniu 9 marca 2010 zostanie otwarty powstający przy ul. Sokolskiej 24 w Katowicach angelo Hotel Katowice. Hotel należy do odnoszącej sukcesy w Europie sieci Vienna International Hotels & Resorts.

                       
Hotel należy do odnoszącej sukcesy w Europie sieci Vienna International Hotels & Resorts. Hotel będzie dysponował 203 nowocześnie wyposażonymi i komfortowo urządzonymi pokojami z regulowaną klimatyzacją, łączem internetowym, monitorami LCD, telewizją satelitarną, minibarem, sejfem pokojowym oraz radiem. Hotel będzie posiadał również apartamenty z aneksami kuchennymi przeznaczone na dłuższe pobyty.

Szczególną uwagę poswięcono strefie konferencyjnej. Bogato wyposażone centrum konferencyjno – biznesowe o łącznej powierzchni 982 m² znajduje się na pierwszym piętrze hotelu. Wszystkie sale konferencyjne posiadają dostęp do swiatła dziennego i obszernego foyer przeznaczonego m.in. na przerwy kawowe. Restauracja Sunlight oraz Jazz Bar uzupełniają ofertę dla dobrego samopoczucia gości.

angelo Hotel**** Katowice
ul Sokolska 24
40-086 Katowice
Tel.: +48 32 7838 100
Fax: +48 32 7838 103
info@angelo-katowice.pl
www.angelo-katowice.pl

Zorganizuj konferencję, event lub wypocznij w wyjątkowym miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą i spokojem. Hotel VINNICA, położony w malowniczym Sygneczowie, niedaleko Krakowa i Wieliczki, oferuje przestronne sale konferencyjne, komfortowe pokoje i wyśmienitą kuchnię opartą na lokalnych produktach.

Dzięki profesjonalnej obsłudze, eleganckim wnętrzom i dogodnej lokalizacji, każda wizyta staje się wyjątkowym doświadczeniem. Szukasz miejsca, które zainspiruje i zachwyci? Hotel VINNICA to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Klub Golfowy ''Lisia Polana'' jest obiektem sportowo-konferencyjnym mieszczącym się w przepięknej Dolinie Wkry zaledwie 45 km od centrum Warszawy w drodze na Gdańsk. Poza zapleczem golfowym na jakie składa się Mistrzowskiej Klasy 18-sto dołkowe pole oraz tereny do ćwiczeń posiadamy dwa ziemne korty tenisowe oraz duży teren wokół budynku.

Kuter Port to stale rozwijający się ośrodek, posiadający nieograniczone możliwości aranżacji ponad 30 ha powierzchni w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń w plenerze i w przestrzeni zamkniętej.