Kraków i Chorzów chcą wyeliminować Poznań z GRY?

Minister sportu Mirosław Drzewiecki, prezes PZPN Grzegorz Lato oraz znani piłkarze wzięli udział w brukselskiej promocji starań Chorzowa o Euro 2012. Nikt z wielkopolskich europosłów na pomysł zorganizowania czegoś takiego nie wpadł.

Minister sportu Mirosław Drzewiecki, prezes PZPN Grzegorz Lato oraz znani piłkarze wzięli udział w brukselskiej promocji starań Chorzowa o Euro 2012. Nikt z wielkopolskich europosłów na pomysł zorganizowania czegoś takiego nie wpadł.

Spotkanie odbyło się w Brukseli pod hasłem Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Swoje zaangażowanie w przygotowania wykazał jednak tylko Chorzów, który wraz z Krakowem stara się, by znaleźć się w gronie polskich miast – organizatorów Euro 2012. Na razie są na liście rezerwowej.

Chorzów i Kraków walczą o włączenie ich do organizacji euro 2012. Jeżeli tak się stanie Poznań wypadnie z gry.

Co na to władze Poznania? Wiceprezydent miasta Maciej Frankiewicz mówi, że Poznań robi co trzeba do organizacji mistrzostw. Wywiązuje się z dyrektyw i koncentruje się na realizacji postawionych przed nim zadań.

To UEFA podejmie decyzję na podstawie faktów, a nie akcji promocyjnych. Poczekamy i przekonamy się jakie będą to decyzje.

Źródło: Gazeta Wyborcza Poznań

Hotel ibis Styles umiejscowiony jest w centrum Wrocławia, vis-a-vis dworca kolejowego i tylko 1,5km od Rynku i 10 km od lotniska. Jest idealnym miejscem dla podróżujących biznesowo i turystycznie, a także rodzin z dziećmi.

Strefa biurowa znajduje się w nowoczesnym,przestronnym i w pełni wyposażonym trzykondygnacyjnym budynku.Oferujemy ponad 40 przestrzeni różnych rozmiarów od 25m2 do 58m2 mieszczących od 4 do 12 biurek,które mogą być idealnym miejscem dostosowanym do potrzeb zarówno niewielkich firm jak i większych organizacji.