Nasze katalogi w Rzeczpospolitej

Obszar działalności katalogu internetowego www.e-konferencje.pl został dostrzeżony przez gazetę Rzeczpospolitą.

W piątkowym wydaniu Rzeczpospolitej, czyli z dniu 25 kwietnia zaprezentowano ofertę serwisów internetowych zajmujących się prezentacją  hoteli, pensjonatów, ośrodków konferencyjnych Został poruszony temat dobrych portali internetowych oraz omówiono szczegółowo zakres ich działania.  W miejscu tym poświęcono sporo uwagi obszarowi, w których porusza się nasz katalog oraz działań oferowanych przez współpracujące z nami katalogi internetowe takie jak: www.szkolenia24h.pl, katalog, który to wchodzi w skład grupy katalogów internetowych “Grupa24h” czyli noclegi24h.pl, konferencje24h.pl, turystyka24h.pl, kursy24h.pl oraz katalog www.konferencyjne.pl.

 

Zakres naszego działania dotyczy tworzenia skutecznej reklamy poprzez umieszczanie prezentacji Internetowych w naszym serwisie. Oferujemy wpis rozszerzony płatny zawierający dane kontaktowe, opis zawierający w sobie tekst oraz zdjęcia. Opisy prezentowane są w dwóch domenach www.e-konferencje.pl oraz www.konferencyjne.pl dzięki czemu zapewniamy naszym klientom lepszą widoczność w Internecie dzięki dodatkowym słowom kluczowym. Dodatkowymi formami reklamy w naszym katalogu są także banery, pozycjonowanie wpisów wewnątrz serwisów oraz możliwość wstawiania artykułów sponsorowanych. Istnieją także darmowe wpisy zawierające dane kontaktowe bez adresu www oraz e-mail oraz krótki opis do 500 znaków. Współpracując z nami obiekty konferencyjne mogą znaleźć się także na partnerskich serwisach szkolenia24h.pl, konferencje24h.pl , które powiązane są tematycznie z turystyką biznesową.

 

Aktualnie na stronach serwisów www.e-konferencje.pl znajduje się ponad 350 wpisów rozszerzonych z ponad 1200 opisami sal konferencyjnych oraz około 800 wpisów darmowych

 

 

Jesteśmy twórcami skutecznej reklamy Internetowej obiektów szkoleniowych, konferencyjnych oraz obiektów hotelowych.

W Rzeczpospolitej nadmieniono także, iż Internet jest skuteczny, jeśli chodzi o reklamę obiektów konferencyjnych po pierwsze dlatego, że oferta dostępna jest przez 24 godziny na dobę i można się z nią zapoznać w dowolnej chwili, a po drugie, nie trzeba przeglądać setek stron w katalogach drukowanych, które na ogół i tak trafiają głównie do osób z branży. Jest to dostateczne potwierdzenie skuteczności naszego działania w Internecie.

Redakcja katalogu http://www.e-konferencje.pl

M-S-M

Hotel Amber*** usytuowany jest na wzgórzu w samym środku Gdańska, zaledwie 2 km od Głównego Miasta w spokojnej dzielnicy Suchanino, przy ul. Powstańców Warszawskich 45. Oferujemy zakwaterowanie w standardzie trzygwiazdkowym dla osób podróżujących biznesowo oraz turystycznie. Hotel posiada własny duży parking również dla autokarów bezpłatny dla gości hotelowych.

Kreatywne centrum eventowe Concordia Design to wyjątkowe miejsce, które jest częścią centrum design i kreatywności. Łączymy wynajem przestrzeni z organizacją wydarzeń o nietypowej formie. Proponujemy takie scenariusze eventów, które nie tylko pozytywnie zaskakują uczestników, ale też wspierają założone cele.

Hotel BoniFaCio SPA & Sport położony jest blisko przyrody w malowniczym zakątku Mazowsza, zaledwie godzinę drogi od Warszawy.