Zmiany Strukturalne w Hotelu Arłamów

Hotel Arłamów nabiera biznesowego rozpędu. Po objęciu funkcji Prezesa Zarządu przez Michała Kozaka wprowadzane są kolejne strategiczne zmiany wewnętrzne oraz modyfikacje we wszystkich obszarach działalności, które mają na celu poprawę organizacji i jakości oferowanych usług i tym samym wzrost sprzedaży.

Zmiany Strukturalne w Hotelu Arłamów

Hotel Arłamów nabiera biznesowego rozpędu. Po objęciu funkcji Prezesa Zarządu przez Michała Kozaka wprowadzane są kolejne strategiczne zmiany wewnętrzne oraz modyfikacje we wszystkich obszarach działalności, które mają na celu poprawę organizacji i jakości oferowanych usług i tym samym wzrost sprzedaży.

Organizowane wydarzenia branżowe takie jak Arłamów MICE Games i Arłamów BUSINESS Challenge, których zadaniem jest wymiana doświadczeń, integracja branży oraz prezentacji niezwykle szerokich możliwości Hotelu Arłamów pokazują, że wprowadzane zmiany w obsłudze grup i spotkań MICE odnoszą zamierzony cel.

Arłamów, jako pierwszy niezależny hotel w kraju, postawił też na program szkoleń kadry managerskiej ARŁAMÓW EXCELLENCE CLUB. Stąd gruntowna reorganizacja struktury oraz liczne awanse wewnętrzne. Stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego objęłaPani Dorota Nidzgorska – Mazonik, dotychczasowa Dyrektor Regionalna Sprzedaży oddziału Warszawa. Z kolei jej stanowisko zajęła Pani Marta Masłowska, pełniąca dotychczas obowiązki MICE Managera na rynek mazowiecki. Stanowisko Dyrektora Operacyjnego zajął Pan Witold Antochów, pełniący do tej pory funkcję Dyrektora Gastronomi, a jego miejsce objął Pan Maciej Szczygieł – dotychczasowy Zastępca Dyrektora Gastronomi. Dyrektorem do spraw Analiz, Controllingu i Rozwoju został Pan Ireneusz Górak, który do tej pory zajmował stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego.Wszystkie zmiany podyktowane są zintensyfikowaniem działań na każdym możliwym polu działalności Hotelu Arłamów.

Prezes Zarządu stawia na zgrany, doświadczony, profesjonalny oraz skuteczny zespół.

 

Kontakt:

warszawa@arlamow.pl

Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO usytuowane jest w parku nadmorskim, przy deptaku spacerowym, w odległości 100 metrów od morza i piaszczystej plaży, pośród unikalnej zieleni.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia Pałacyku Otrębusy. Jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych jak również przyjęć i bankietów okolicznościowych.
Funkcjonalne wnętrza i sale naszego Pałacyku pozwalają na organizację konferencji do 200 osób.

EVA Park Life & SPA, położony w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie, to nowoczesny obiekt oferujący komfortową bazę noclegową, strefy SPA, wellness oraz zaplecze gastronomiczne.

Dzięki nowoczesnym salom konferencyjnym – Szklanym A, B i C z możliwością łączenia, oraz kameralnej sali Tężnia z panoramicznymi oknami – jest idealnym miejscem na organizację spotkań biznesowych i konferencji. Sale są w pełni wyposażone w rzutniki, ekrany, nagłośnienie i dedykowane Wi-Fi, a przeszklone wnętrza z widokiem na zieleń sprzyjają koncentracji i kreatywności uczestników.